از نظر حمیدرضا ترقی چرا ۲۲ بهمن امسال ضد استکباری‌ترین راهپیمایی است؟

فارس نوشت: عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت:‌راهپیمایی یوم‌الله ۲۲ بهمن امسال می‌تواند با توجه به تجربه شکست مذاکره با آمریکا و بدعهدی آمریکا در تعهدات خود ضد استکباری‌ترین راهپیمایی باشد.

حمیدرضا ترقی عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلام ضمن تبریک به مناسبت پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی بر حضور گسترده مردم در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن برای پاسخ روشن به دشمنان انقلاب تاکید کرد.

وی افزود: راهپیمایی یوم‌الله ۲۲ بهمن امسال می‌تواند با توجه به تجربه شکست مذاکره با آمریکا، بدعهدی آمریکا در تعهدات خود، افزایش تحریم‌های آنان علیه ملت ایران و بی نتیجه بودن مذاکرات ایران با اتحادیه اروپا ضد استکباری‌ترین راهپیمایی باشد.

عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی خاطرنشان کرد: اصل حضور مردم در راهپیمایی امسال می‌تواند تقویت کننده در برابر فشارهای بیگانه باشد و از سوی بر انسجام و وحدت ملی نیز موثر است.

ترقی با بیان اینکه حضور مردم در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن تعیین کننده آینده نظام جمهوری اسلامی است به موقعیت ایران در منطقه غرب آسیا و خروج آمریکا از سوریه اشاره و عنوان کرد: رژیم صهیونیستی در حالت ضعف قرار گرفته و جبهه متحد ایران از اقتدار بالایی برخوردار است و توانسته جنگ چندین ساله با گروهک‌های تکفیری را با موفقیت پشت سر بگذراند.

وی تاکید دارد که مسئولان و مدیران نظام باید تمام تلاش خود را جهت حل مشکلات مردمی که همه وظایف خود نسبت به انقلاب را انجام داده‌اند، بکار گیرند.

عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی تاکید کرد: اگرچه روز ۲۲ بهمن روز طرح مطالبات مردم از مسئولان نیست اما مردم انتظار دارند مسئولان اقدام جدی در خصوص مشکلات به ویژه مشکلات اقتصادی صورت دهند.

۲۹۲۹

کد خبر 1230394

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 1 =