نخستین نمایشگاه شیلات و آبزیان در شیراز برگزار می‌شود

مدیر شیلات و امور آبزیان سازمان جهاد کشاورزی فارس از برگزاری نخستین نمایشگاه شیلات، آبزیان و صنایع وابسته از بیست و سوم تا بیست و هفتم بهمن‌ماه در شیراز خبر داد.

به گزارش خبرآنلاین و  به نقل از روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی فارس، علی فلاحی از برگزاری نخستین نمایشگاه شیلات، آبزیان و صنایع وابسته از بیست و سوم تا بیست و هفتم بهمن‌ماه در شیراز خبر داد و اظهار داشت: این نمایشگاه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی فارس واقع در شهرک گلستان از دایر می‌شود و همه روزه از ساعت ۱۶ الی ۲۱ پذیرای بازدیدکنندگان است.

وی افزود: در این نمایشگاه ۲۵ غرفه برپا می‌شود و علاوه بر استان فارس، تولیدکنندگانی از استان‌های تهران، آذربایجان غربی، بوشهر، سیستان و بلوچستان و سمنان در آن شرکت می‌کنند.

فلاحی خاطرنشان کرد: برگزاری کارگاه‎های آموزشی رایگان پرورش جلبک، ماهیان زینتی، قورباغه و زالو با هدف ایجاد زمینه اشتغال و برگزاری کارگاه‌ آموزشی رایگان طبخ آبزیان از برنامه‎های جانبی این نمایشگاه است.

وی کمک به ایجاد زنجیره ارزش در تولید آبزیان، معرفی فرصت‌های سرمایه‎گذرای در حوزه آبزیان، آشنایی با آخرین فناوری‎های روز صنعت شیلات، عرضه توانمندی‎های استان در این زمینه، فرهنگ‌سازی و ترویج الگوهای بهینه مصرف غذاهای دریایی و بسترسازی مناسب صادرات محصولات شیلاتی را از اهداف این نمایشگاه دانست.

۴۶

کد خبر 1230559

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 14 =