اختلاف سلیقه ها سد راه صیانت از آرمان های انقلاب اسلامی نمی شود

نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: همواره اختلاف سلایق وجود داشته ولی طی این سال های پس از پیروزی انقلاب اسلامی، مردم با گویش ها، گرایش ها و قومیت های مختلف در صفوف راهپیمایی ۲۲ بهمن و سایر رفراندوم های این چنینی برای دفاع از آرمان ها انقلاب و شهدا حضور یافته اند.

به گزارش خبرآنلاین، دکتر شهبازی در حاشیه دیدار مردمی در مسجد ولیعصر شهر هشتگرد و در آخرین سفر شهرستانی کاروان تدبیر و امید البرز به مناسبت دهه مبارک فجر با اشاره به اینکه در این ایام حدود ۱۲۰ پروژه با حدود ۴۲۰ میلیارد تومان اعتبار در این شهرستان به بهره برداری رسید، افزود: امروز نیز به شکل نمادین ۷ پروژه با اعتباری حدود ۱۲۰ میلیارد تومان که عموما متعلق به بخش خصوصی بوده، افتتاح شد.
وی ادامه داد: حضور فعال بخش خصوصی مبین این موضوع است که اکنون علی رغم آنچه نظام سلطه با اعمال تحریم و فشار به دنبال آن بوده، مردم همچنان مشارکت جدی در عرصه های مختلف کشور دارند.
دکتر شهبازی گفت: از بخش خصوصی و سرمایه گذاران داخلی و خارجی قدردانی می کنیم چراکه با فعالیت و حضور خود در استان فرصت های تولید و اشتغال را فراهم می کنند.
وی با اشاره به اتحاد و انسجام حاکم در ساوجبلاغ که ناشی از همراهی تمامی مسئولان در سطوح مختلف است، افزود: مردم خوب، علاقمند و با ارزشی در این شهرستان ساکن هستند و همچنین ساوجبلاغ روستاهای برخوردار و فعالی دارد.
استاندار البرز اضافه کرد: امروز دو روستای سیبستان و وشگین از نعمت گاز برخوردار شدند و با توجه به تدابیری که اندیشیده شده و تعهدات پیمانکار سال آینده در هفته دولت نیز مشعل گاز در ۱۲ روستای دیگر البرز روشن می شود.
وی گفت: همواره اختلاف سلایق وجود داشته ولی طی این سال های پس از پیروزی انقلاب اسلامی، مردم با گویش ها، گرایش ها و قومیت های مختلف در صفوف راهپیمایی ۲۲ بهمن و سایر رفراندوم های این چنینی برای دفاع از آرمان ها انقلاب و شهدا حضور یافته اند.
دکتر شهبازی افزود: مانند هر سال یوم الله ۲۲ بهمن را نیز با شکوه تر از همیشه برگزار خواهیم کرد.
وی با بیان اینکه اتحاد، وفاق و انسجام خوبی در استان وجود دارد، عنوان کرد: جان و خون شهدا، برای پیروزی و حفاظت انقلاب اسلامی را ارج نهاده و بنده بعنوان نماینده عالی دولت در استان در روز ۲۲ بهمن در صف راهپیمایی حضور خواهم یافت.
استاندار البرز گفت: جمعیت ۳ میلیون نفری البرز را به حضور پرشور در مراسم راهپیمایی دعوت می کنم تا با همراهی آنها صیانت از آرمان ها شهدا را به جهانیان نشان دهیم.

همچنان با اتحاد و انسجام پای آرمان های انقلاب اسلامی ایستاده ایم/تغییر رفتار دشمنان نظام، مسئولان را برای حل مشکلات مردم متحد تر کرد/مردم، استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی را با شعار ما می توانیم عینیت بخشیدند

نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: ما ایستاده ایم و فشارهای اقتصادی باعث شد با قدرت بیشتری حرکت کنیم و اجازه ندهیم این فشارها ما را بشکند.

۴۶

کد خبر 1230682

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =