خط و نشان پلیس برای موادفروشان اینترنتی

باشگاه خبرنگاران نوشت: رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر ناجا از فعالیت مرکز اطلاعات فضای مجازی پلیس مبارزه با موادمخدر در کشور برای شناسایی و دستگیری فروشندگان اینترنتی موادمخدر خبر داد.

سردار محمد مسعود زاهدیان رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر ناجا، درباره فعالیت قاچاقچیان موادمخدر در فضای مجازی اظهار کرد: فضای مجازی در عین استفاده درست از آن می‌تواند به بستری برای فعالیت افراد سودجو تبدیل شود.

وی افزود: ظرفیت فضای مجازی به گونه‌ای است که توزیع کنندگان موادمخدر در آن فعالیت می‌کنند و با استفاده از این فضا توزیع موادمخدر را گسترش می‌دهند.

سردار زاهدیان با بیان اینکه گرایش شبکه‌های قاچاق موادمخدر در فضای مجازی بیشتر شده است، تصریح کرد: حدود یک سال است که مرکز اطلاعات فضای مجازی پلیس مبارزه با موادمخدر را راه‌اندازی کردیم و مأموران پلیس مبارزه با موادمخدر با رصد این فضا، به دنبال شناسایی و دستگیری قاچاقچیان و فروشندگان اینترنتی موادمخدر هستند.

رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر گفت: از زمان آغاز فعالیت این مرکز تاکنون، باندهای توزیع کننده و قاچاق موادمخدر زیادی توسط پلیس مبارزه با موادمخدر شناسایی، منهدم و اعضای آن‌ها دستگیر شدند.

۴۷۴۷

کد خبر 1232153

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 11 =