ایسنا نوشت: با وجود اینکه کنسول بازی پلی استیشن ۴ موسوم به PS۴ از محبوبیت بسیار زیادی برخوردار است، اما کنسول بازی نینتندو سوئیچ سال ۲۰۱۸ را به نفع خود تمام کرد.

 رقابت تنگاتنگی که میان شرکت‌های مختلف و غول‌های تکنولوژی در جهان برای تولید و عرضه کنسول‌های بازی درگرفته است، به نظر می‌رسد که هرروز بیشتر از قبل شده و آنها سعی دارند با ارائه و انتشار قابلیت‌های جدیدی، علاوه بر جلب نظر و رضایت کاربران و علاقمندان، میزان فروش خود را به طرز قابل توجهی افزایش دهند و بدین ترتیب به افزایش سودآوری و درآمدزایی خود کمک بسزایی کنند.

از مهم‌ترین رقابت‌هایی که میان شرکت‌های مختلف تولیدکننده کنسول‌های بازی وجود دارد، می‌توان به ایکس باکس مایکروسافت، پلی استیشن سونی و نینتندو سوئیچ اشاره کرد.

طبق گزارش وب سایت bgr ، هرچند که نینتندو سوئیچ هرگز نتوانسته است به محبوبیت ایکس باکس مایکروسافت و پلی‌استیشن سونی دست پیدا کند، اما تازه‌ترین گزارش‌های منتشر شده حاکی از آن است که این کنسول بازی توانسته است با ثبت یک رکورد جدید به پرفروش‌ترین محصول در این حوزه تبدیل شده و ۱۰.۵ میلیون دستگاه از خود را در بازارهای جهانی به فروش برساند.

بر اساس آمار و گزارش‌هایی که توسط مؤسسان تحقیقاتی و آماری ارائه و منتشر شده است، می‌توان دریافت که میزان فروش کنسول‌های بازی پلی استیشن ۴ تا ماه اکتبر سال ۲۰۱۸ میلادی از نینتندو سوئیچ بیشتر بوده است اما این روند با آغاز ماه نوامبر و در ادامه دسامبر، تغییر یافته و اوضاع برعکس می‌شود به گونه‌ای که کنسول‌های بازی نینتندو از سایر رقبای خود در این دو ماه پایانی سال ۲۰۱۸ میلادی به محبوب‌ترین و پرفروش‌ترین محصولات از این نوع تبدیل شده و سال گذشته را به نفع خود به اتمام رسانده‌اند.

5656

کد خبر 1232225

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 10 =