دستگاه‌های اجرایی از رفتارهای سلیقه‌ای در برگزاری مناقصات خودداری کنند

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان شرقی بر لزوم پرهیز از رفتارهای سلیقه ای در برگزاری مناقصات توسط ادارت و دستگاه های اجرایی تاکید کرد.

به گزارش خبرآنلاین از تبریز، جواد رحمتی در جلسه شورای فنی استان، با تاکید بر لزوم توجه به اجرای صحیح قانون در برگزاری مناقصات تصریح کرد: تمامی مناقصات باید با پرهیز از هرگونه انحصارگرایی انجام شده و سازمان بازرسی نیز بر روند آن نظارت جدی داشته و با متخلفین برخورد جدی داشته باشد.

 وی ادامه داد: ایجاد شرایط برابر در مناقصات باید مورد توجه تمامی ادارات و دستگاه های اجرایی قرار گرفته و با تعریفی صحیح از ارزیابی کیفی، به سمت عدالت هرچه بیشتر در بین شرکت های هم تراز حرکت کنیم.

رحمتی گفت: سلیقه ای برخورد کردن ادارات در انجام وظایف محوله، باعث بدبینی مردم نسبت به کشور و نظام می شود و باید از این امر پرهیز کرد.

گفتنی است، در این نشست، فاز شناخت و نیازسنجی طرح sdi سازمان مدیریت و برنامه ریزی و اطلاعاتی جامع از آخرین وضعیت داده های مکانی دستگاه های اجرایی استان نیز ارائه شد که رحمتی در این خصوص بر لزوم استفاده تمامی دستگاه های اجرایی بر استفاده از این سیستم و ایجاد زمین های لازم برای سهولت در استفاده از داده های آماری در این خصوص تاکید کرد.

46

کد خبر 1233311

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 9 =