۰ نفر
۱ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۶:۱۰
پنج‌شنبه‌ها در طرح ترافیک تردد نکنید

ایرنا نوشت: سازمان حمل و نقل و ترافیک شهر تهران در اطلاعیه ای اعلام کرد: طرح های ترافیک و زوج و فرد پنجشنبه های اسفند ماه اجرا می شود.

در این اطلاعیه آمده است: بنا به تصمیم شورای حمل و نقل و ترافیک شهر تهران و با توجه به افزایش ترافیک معابر مرکزی شهر در هفته‌های پایانی سال، در روزهای پنجشنبه اسفندماه 1397 طرح ترافیک و همچنین طرح زوج و فرد از ساعت 6:30 تا ساعت 13 برقرار است.

براین اساس، شهروندانی که قصد دارند در روزهای پنجشنبه در ساعات مذکور با خودروی شخصی وارد محدوده طرح ترافیک شوند یا با پلاک زوج قصد تردد در محدوده زوج یا فرد را دارند، لازم است با شارژ حساب شهروندی و رزرو روز، تردد خود را مجاز کنند تا مشمول پرداخت جریمه نشوند.

همچنین در سامانه «تهران من» به نشانی اینترنتی my.tehran.ir امکان خرید طرح ترافیک برای روزهای پنجشنبه ایجاد شده است و شهروندان صرفا با وارد شدن به این سایت و افزایش اعتبار خود، می‌توانند به‌طور مجاز وارد محدوده طرح ترافیک شوند.

در شرایط کنونی 2 طرح محدوده «ترافیک» و «زوج و فرد» در شهر تهران اجرا می شود که ورود به محدوده ترافیکی منوط به داشتن مجوز و ورود به محدوده طرح زوج و فرد براساس رقم سمت راست پلاک خودروهاست.

زمان اجرایی روزانه طرح های ترافیک تهران ساعت 6:30 تا 19 است، ضمن اینکه جمعه و ایام تعطیل نیز طرح های ترافیکی(ترافیک و زوج و فرد) اجرا نمی شود.
 

۴۲۲۳۷

کد خبر 1234039

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =