رحمتی: چه کسی گفته ما فردا تمرین نمی‌کنیم؟/ پژمان و روزبه حقیقت را گفتند

مهدی رحمتی، کاپیتان استقلال بعد از پیروزی تیمش مقابل پارس جم درباره اتفاقت اخیر و بازی امروز صحبت کرد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ مهدی رحمتی بعد از پیروزی 2-0 تیمش مقابل پارس جم درباره بازی گفت: برد امروز را به هواداران‌مان تبریک می‌گویم. امروز تماشاگران آمدند و از ما حمایت کردند و خوشحالم که بردیم.

او همچنین درباره قضاوت داور گفت: درباره داوری چه بگویم؟ هرچه درباره داوران حرف بزنیم انگار آنها حساس‌تر می‌شوند. شاید به داوران گفته شده که اگر به شما اعتراض زیادی شد شما هم عکس‌العمل نشان دهد. من سال‌ها کاپیتان استقلال هستم و هیچ‌موقع زیاد اعتراض نکردم اما برخورد برخی داوران خوب نیست و با لحن بدی جواب می‌دهند. در فوتبال ما انگار طوری شده که هرچه بیشتر به سمت داوران هجوم ببریم داوران بیشتر به نفع آنها می‌گیرند. من امروز لحن و برخورد داور را نپسندیدم.

رحمتی در واکنش به شایعه اینکه بازیکنان استقلال فردا تمرین نخواهند کرد، ادامه داد: این خبر را از کجا آوردید؟ از چه کسی شنیدید؟ اسم کسی که این حرف را زده بگویید؟ خودتان حرف دهان بازیکنان می‌گذارید تا تیتر مدنظرتان را به دست بیاورید و این اصلاً خوب نیست.

کاپیتان استقلال در تایید صحبت های سایر بازیکنان استقلال هم اضافه کرد: چشمی و منتظری صحبت کردند و حق داشتند مشکلات را بگویند. البته برخی‌ها فکر می‌کردند من حرف نزدم اما قرار بود دیروز در این باره صحبت کنم که سرمربی تیم گفت برای اینکه آرامش داشته باشم قبل از بازی صحبت نکنم. ما از روز گذشته هم به زمین تهرانسر رفتیم و امیدوارم روز به روز شرایط بهتر شود اما آقا روزبه و آقاپژمان هرچه گفته‌اند عین حقیقت بوده است.

257 251

کد خبر 1234122

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 15 =