ایسنا نوشت: نماینده ولی فقیه در سپاه قدس گفت: روحانیت در گام دوم انقلاب و ورود به دهه پنجم انقلاب اسلامی، محکم‌تر از دیروز بر سر آرمان‌ها ایستاده است.

حجت الاسلام علی شیرازی ظهر امروز در دومین کنگره بین‌المللی بزرگداشت ۱۴۰ شهید روحانی مدافع حرم ایران، افغانستان، سوریه و عراق در تالار بیداری جامعه‌الزهرا(س) عنوان کرد: یکی از وظایف مهم ما، صیانت از ارزش های انقلابی و تداوم راه شهیدان است. ما با پایبندی به آرمان‌های اسلامی و انقلابی، نشان می‌دهیم که هیچ شکستی متوجه اسلام ناب محمدی نیست. روحانیت نیز در گام دوم انقلاب و ورود به دهه پنجم، محکم‌تر از دیروز بر سر آرمان‌ها ایستاده است.  روحانیت هرگز اجازه نخواهد داد از سوی دشمنان، به اسلام و نظام اسلامی آسیب برسد.

وی بیان کرد: ۴۰ سال از انقلاب اسلامی را با همه فراز و نشیب‌ها، پشت سر گذاشتیم و در این کنگره که در آستانه سالگرد صدور منشور روحانیت از سوی امام خمینی (ره) برگزار شده است می گوئیم روحانیت همیشه پشتیبان انقلاب و رهبری خواهد بود.

نماینده ولی فقیه در سپاه قدس گفت: کسب علم و معرفت توسط طلاب، مقدمه ای برای رسیدن به خداست و هیچ جامعه ای بدون ایثار به خدا وصل نمی‌شود. در واقع روحانیت، با ایثار و گذشت از خون خود، چهره واقعی اسلام ناب محمدی را به دنیا نشان خواهد داد.  تا هنگامی که روحانیت و جامعه به ارزش‌های اسلامی عمل می‌کنند انقلاب و اسلام هیچ گزندی نخواهد دید. ظلم و استکبار سقوط خواهد کرد و طاغوت ماندنی نیست قطعا با اراده‌ای که در جبهه مقاومت اسلامی وجود دارد هیچ شکستی نخواهد بود.

214214

کد خبر 1234321

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 5 =