شروع خوب کاپیتان اسبق کاراته این بار روی رینگ

الهامی توانست در شهر استانبول حریف ترکمنستانی خودش را در کمتر از یک دقیقه شکست دهد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ مازیار الهامی شب گذشته در شهر استانبول به مصاف نماینده ترکمنستان  رفت و در کمتر از یک دقیقه این فایتر را شکست داد. این رقابت‌ها در چارچوب سازمان FFC برگزار می‌شود که قهرمان سابق کاراته کشورمان در چارچوب این رقابت‌ها مبارزه می‌کند. حریف ترکمنستانی الهامی پیش از این 5 مرحله در این مسابقات مبارزه کرده بود و تجربه رقابت در این سازمان را داشت اما الهامی با قدرت این حریف خود را در کمتر از یک دقیقه از پیش رو برداشت.
 الهامی تقریبا نزدیک به سه سال است در رشته MMA به صورت حرفه‌ای تمرین می‌کند. این ورزش یک رشته ترکیبی از کشتی، بوکس و جوجیتسو است. البته او تقریبا یک سال است در مسابقات کامبت کاراته نیز فعال شده، او سال‌های زیادی به عنوان کاپیتان تیم ملی کاراته مدال‌های زیادی را در مسابقات جهانی و آسیایی کسب کرده‌ و تنها کاراته‌کایی است که از سال ۲۰۰۲ تا سال ۲۰۱۲ در ۶ دوره مسابقات جهانی شرکت کرده‌ است. کامبت کاراته رشته بسیار معتبری است، رشته‌ای مثل MMA اما فقط کشتی ندارد.  
مازیار الهامی دی ماه سال جاری برای نخستین بار راهی کشور ارمنستان شد تا برای نخستین بار در مسابقات MMA به صورت حرفه‌ای مبارزه کند اما حریف ارمنی او حاضر به مبارزه کردن مقابل کاپیتان سابق تیم ملی کاراته ایران نشد.
251 251
کد خبر 1235054

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 5 =