۰ نفر
۸ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۹:۰۹
همایش چابهار و امضای ۸ تفاهم‌نامه

ایسنا نوشت:هشت تفاهم نامه سرمایه گذاری و توسعه ای در حاشیه همایش بین المللی توسعه بندر چابهار با حضور جمعی از مهمان خارجی و داخلی بین اداره کل بنادر و دریانوردی و بخش های خصوصی ایرانی و خارجی امضا شد.

 قرارداد اجاره اراضی برای سرمایه گذاری به منظور احداث و بهره برداری دو انبار چند منظوره نگهداری کالا به روش BOT با سرمایه گذاری ۲۱۰ میلیارد ریالی به امضای مدیرکل بنادر و دریانوردی و شرکت هندی رسید، این قرارداد قابلیت اشتغال زایی برای ۳۰ نفر را دارد.

همچنین در این مراسم تفاهم نامه ایجاد خط کشتیرانی چابهار - مسقط و چابهار - کراچی و بهره برداری از ترمینال مسافری دریایی بین المللی بندر شهید کلانتری هم بین اداره کل بنادر و دریانوردی و شرکت طلیعه عمان امضا شد.

تفاهم نامه ایجاد خط کشتیرانی تجاری برای حمل و نقل کالا در مسیر چابهار به بنادر کشورهای امارات و عمان و تفاهم نامه چهار جانبه احداث و بهره برداری از یارد تخصصی کانتینری برای ایجاد خط کشتیرانی تجاری میان اداره کل بنادر و دریانوردی، عمان، هند و پاکستان نیز در حاشیه همایش بین المللی توسعه چابهار به امضا رسید.

امضای تفاهم نامه صادرات سنگ آهن هند و تفاهم نامه های صادرات و واردات از طریق بندر چابهار، دیگر برنامه سرمایه گذاری در بندر چابهار محسوب می شود.


46

کد خبر 1236048

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 4 =