ضرغامی: فضای مجازی آمد که انقلاب اسلامی را نجات دهد/ ایمان دستوری نیست

ایلنا نوشت: رئیس پیشین صدا و سیما تاکید کرد: خدا را شکر که فضای مجازی آمد که انقلاب اسلامی را نجات دهد این فضا برغم آسیب‌هایی که دارد ظرفیت‌هایی دارد برای نجات انقلاب آمده است.

سید عزت‌الله ضرغامی صبح امروز در کنگره سراسری جمعیت آبادگران جوان ایران اسلامی گفت: مزیت شما در کنار سایر ویژگی‌ها، اعتقاد به کار تشکیلاتی است. به اندازه کافی تئوری دینی و قرآنی درباره کار جمعی داریم و خداوند می‌گوید انسان‌ها گروه گروه وارد بهشت می‌شوند.

وی تاکید کرد: در کار سیاسی و کار تشکیلاتی کج فهمی‌ها و موانع کم نیست اما باید صبر کرد تا نتیجه گرفت. کار تشکیلاتی مزیت‌هایی دارد یکی اشتراک عقلانیت در حوزه فکر و نظر است و دیگری تقویت توانمندی‌ها در حوزه اقدام است.

رییس پیشین صدا و سیما اظهار داشت:  جوانان مومن و انقلابی این دو مزیت را باید بشناسند. بعضی که می‌خواهند مردم را حتی در مساجد نصیحت کنند می‌گویند ما هیچ مسولیتی نداریم اما می‌گوییم با اخلاق باشید و... که این برائت جستن از حکومت برند شده است.

وی ادامه داد: برخی نقاط قوت را به عنوان نقطه ضعف تلقی می‌کنند. ما در فتنه هم این آسیب‌ها را داشته‌ایم.

ضرغامی تصریح کرد: سعی کنید در بیان حق مستقل باشید. استقلال هزینه دارد. برخی عادت کردند به اجازه بزرگترها، بعضی جاها این را ایمان دستوری می‌دانند. بعضی دوستان و مدعیان انقلابی متوجه نیستند که ایمان دستوری نیست.

وی افزود: کسانی که می‌خواهند مستقل باشند و هزینه استقلال را نمی‌خواهند بپردازند بدانند که این راه به ترکستان است. خدا را شکر که فضای مجازی آمد که انقلاب اسلامی را نجات دهد این فضا برغم آسیب‌هایی که دارد ظرفیت‌هایی دارد برای نجات انقلاب آمده است.

رییس پیشین صدا و سیما ابراز کرد: جمهوری اسلامی دارد برای اصل استقلال خود هزینه می‌دهد. بسیاری سعی کردند در ستایش وابستگی سخن بگویند، اما رهبری گفت استقلال دستاورد بزرگ کشور است. ما رهبری این تفکر را در دست گرفتیم و دنیا دارد به ما نگاه می کند.

214219

کد خبر 1236495

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 1 =