فعالیت‌های شرکت گاز استان کرمان در سال ۹۷ تشریح شد

در نهمین جلسه هیات مدیره شرکت گاز استان کرمان در سال ۹۷ که با حضور عزت الله زمانی نژاد رییس هیات مدیره، مهندس فلاح مدیر عامل و اعضای هیات مدیره برگزار گردید، مهندس فلاح با ارائه گزارشی به تشریح عملکرد و پروژه های گاز استان در سال ۹۷ پرداخت.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان کرمان، مهندس فلاح به دستاوردهای شرکت گاز کرمان در سال ۹۷ از جمله گازدارشدن شهرهای جیرفت، فهرج ،نرماشیر و ۷۸روستای تابعه که با اعتباری بالغ بر ۵۰۰میلیارد تومان و با حضور معاون اول رییس جمهور، وزیر نفت، مدیران و مسئولین شرکت ملی گاز ایران به بهره برداری رسید اشاره کرد و گفت: در دهه فجر امسال نیز ۳۶ روستا و یک جایگاه CNG با اعتباری بالغ بر ۴۰میلیارد تومان  از نعمت گاز طبیعی بهره مند و همچنین عملیات اجرایی گازرسانی به ۸ شهر ۱۰۷ روستا و ۴ محورصنعتی با اعتباری بالغ بر ۳۲۰میلیارد تومان آغاز گردید.

 وی افزود: خوشبختانه سال ۹۷ با تلاش کارکنان، همدلی مجموعه شرکت ملی گاز و پشتیبانی رییس هیئت مدیره سال خوب و پرباری به جهت خدمت رسانی به مردم استان خصوصاً مردم خونگرم و شریف جنوب و جنوب شرق استان بود. 

فلاح تصریح کرد: در زمینه های سازمانی سال ۹۷ سال پربار و خوبی برای شرکت گاز استان بود دریافت تقدیرنامه دو ستاره تعالی سازمانی جایزه سرآمدی شرکت ملی گاز ایران، دریافت گواهینامه رسیدگی به شکایات مشتریان (ISO۱۰۰۰۲:۲۰۱۸ )، و میزان رضایتمندی ذینفعان (iso۱۰۰۰۴:۲۰۱۸) گواه بر عملکرد خوب و مثبت تمامی کارکنان و سندی بر تعهد مشتری مداری و پایبندی این شرکت در ارائه اهداف تعین شده می باشد.

مهندس فلاح جذب نقدینگی و دریافت تسهیلات را در این سال خوب توصیف کرد و ابراز امیدواری نمود سال آینده پویاتر از امسال برای مجموعه شرکت گاز استان در راستای خدمت رسانی به مردم شریف استان باشد.

مدیرعامل شرکت گاز استان کرمان آماری کلی از گازرسانی به شهرها و روستاهای استان در سال۹۷ ارائه کرد و گفت: امسال چهارشهر(هجدک،جیرفت،فهرج ،نرماشیر) ۱۹۷ روستا، دو جایگاه CNGو دو شهرک صنعتی گازدار شده است و امیدواریم با حمایت های شرکت ملی گاز ایران و تلاش و عزم جدی کارکنان ،گازرسانی به مابقی شهرها و روستاهای استان در سال های آتی با سرعت بیش تری ادامه یابد.                     

زمانی نژاد ضمن تشکر از برگزاری مراسم افتتاحیه گازرسانی به سه شهر جیرفت، فهرج و نرماشیر پیشرفت استان در زمینه گازرسانی به شهرها و روستاها امسال را بسیار خوب ارزیابی نمود. و از عزم جدی شرکت گاز استان در راستای تحقق چشم انداز تعریف شده و گازرسانی به مناطق محروم و جنوبی استان تشکر نمودند.

در ادامه جلسه  تصمیمات مهمی در خصوص شروع به کار پروژه های جدید و گازرسانی به (فاز سوم شهر جیرفت، ریگان و روستاهای تابعه، روستاهای گنبکی، روستاهای مردهک، روستاهای دولت آباد و صوغان ارزوئیه)، پروژه های در حال اجرا، مناقصات در پیش رو و برنامه های آتی شرکت گرفته شد. 

46

کد خبر 1236983

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 4 =