پسر عاشق‌پیشه، کارگر باربر را سلاخی کرد و گریخت/ قاتل، دوست اینترنتی یک دختر بود

ایران نوشت: پسر جوانی که ۱۵‌روز قبل با دختری در اینستاگرام آشنا شده بود، به خاطر هزینه حمل بار اثاثیه دختر مورد علاقه‌اش با کارگران باربری درگیر شد و یکی از آن‌ها را به قتل رساند.

در جریان یک پرونده، درگیری خونین کارگران باربری با صاحب اثاثیه ساعت‌۲۲:۳۰ شامگاه پنج‌شنبه نهم اسفندماه با قتل کارگر باربری پایان یافت. پس از این حادثه قاضی مرادی، بازپرس ویژه قتل دادسرای امور جنایی تهران همراه تیمی از کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی در بیمارستانی در غرب تهران حاضر شدند. تیم جنایی در بیمارستان با جسد خونین مرد جوانی به نام اردشیر روبه‌رو شد که با اصابت ضربه چاقو به قتل رسیده بود.
 
نخستین بررسی‌ها نشان داد مقتول، کارگر باربری بوده که ساعتی قبل همراه دو نفر از همکارانش در حال انتقال اثاثیه دختر جوانی به نام پریسا به برج مسکونی در حوالی دریاچه چیتگر بوده‌اند که با پسر مورد علاقه پریسا به خاطر کرایه حمل اثاثیه درگیر می‌شوند که در جریان آن پسر عاشق پیشه، مقتول را با چاقو هدف قرار می‌دهد و پس از آن فرار می‌کند. بدین ترتیب همزمان با انتقال جسد به پزشکی قانونی و تحقیقات برای شناسایی و دستگیری قاتل فراری، مأموران پریسا را به دستور قاضی مرادی بازداشت کردند.

صبح دیروز دختر جوان به دادسرای امور جنایی منتقل شد و مورد بازجویی قرار گرفت. وی در شرح ماجرا گفت: ۱۵‌روز قبل در جریان خرید و فروش خودرو با پسر جوانی به نام شاهرخ در اینستاگرام آشنا شدم. شاهرخ در اینستاگرام در خصوص خرید و فروش خودرو فعالیت می‌کرد. ما با هم ارتباط پیامکی و تلفنی داشتیم تا اینکه او به من ابراز علاقه کرد و پیشنهاد ازدواج داد. چند روز قبل خانه‌ای در برج مسکونی حوالی دریاچه چیتگر اجاره کردم و مقداری از وسایل زندگی‌ام را به آنجا منتقل کردم.

روز حادثه برای انتقال مابقی اثاثیه‌ام با باربری تماس گرفتم و مسئول باربری هم ساعتی قبل از حادثه کامیونتی با سه کارگر برای حمل اثاثیه‌ام به خانه‌ام فرستاد. قرار شد پس از انجام کار مبلغ ۳۰۰‌هزار تومان به آن‌ها پرداخت کنم. در حالی که آن‌ها همه اثاثیه را با آسانسور باربری مخصوص برج به داخل خانه‌ام بردند، اما در پایان کار بهانه‌گیری کردند و می‌گفتند باید به جای ۳۰۰‌هزار تومان یک‌میلیون تومان به آن‌ها بدهم. پس از این به مسئول باربری زنگ زدم، اما او هم توجهی به حرف‌های من نکرد و گفت: بهتر است با کارگران توافق کنم.

در حال مشاجره با کارگران بودم که شاهرخ از راه رسید و اجازه نداد به آن‌ها یک‌میلیون تومان پرداخت کنم به همین دلیل با آن‌ها درگیر شد. کارگران، شاهرخ را کتک زدند و شاهرخ هم به طرف خودرواش رفت که لحظاتی بعد در حالی که چاقویی به دست داشت وارد برج مسکونی شد و با آن‌ها دوباره درگیر شد. وقتی درگیری آن‌ها بالا گرفت او با چاقو ضربه‌ای به کارگر جوان زد و به سرعت از محل گریخت.

مرد جوان خونین نقش بر زمین شد و دوستانش با آمبولانس او را به بیمارستان رساندند که متوجه شدم فوت کرده است. همزمان با ادامه تحقیقات درباره این حادثه مأموران به دستور قاضی مرادی جست‌وجو برای شناسایی و دستگیری قاتل فراری را آغاز کردند.
41231
کد خبر 1237209

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 8 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 10
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • IR ۰۸:۳۳ - ۱۳۹۷/۱۲/۱۲
  23 2
  " پس از این به مسئول باربری زنگ زدم، اما او هم توجهی به حرف‌های من نکرد و گفت: بهتر است با کارگران توافق کنم. " قاتل اصلی همین مسئول باربری است که با بیفکری محض باعث این جنایت شده؛ او را هم دستگیر و معرفی کنید اگر نظرات را منتشر نمی کنید بهتر است بخش نظردهی را غیر فعال کنید.
 • IR ۰۹:۱۷ - ۱۳۹۷/۱۲/۱۲
  10 0
  زنگ میزدید پلی یا از کامیون باربری که روی ان اسم باربری هست فیلم میگرفتید این اتفاقات نمی افتاد
 • IR ۱۲:۴۶ - ۱۳۹۷/۱۲/۱۲
  13 6
  کار این آقا درست نبود که این هارا کشته،ولی هرچی از این آدمها کمتر بشه بهتر، وقتی سر چیزی توافق میکنی نباید بزنی زیرش
 • IR ۱۲:۴۶ - ۱۳۹۷/۱۲/۱۲
  15 1
  مرگ حق کسی است که پول اضافه طلب میکند
  • مرادی AE ۱۳:۳۴ - ۱۳۹۷/۱۲/۱۲
   0 1
   اخه ادم حسابی تواین وضعیت اقتصادی۳۰ هزار تومان دست مزد برای کارگر جوابگو چی باشه. گوشت.نان.اجاره خانه.لباس ......چرا زورتان میاد به کارگر پول اضافی بدید مگه .ایا به خودت ۳۰تومان بدن یه لباسشوی رو تنهای ۴طبقه میبری بالا؟بخدا اگه بهش دست بزنی. حالا چه برسه به این که یه خاورو بار بزنی وتخلیه کنی.این اقا جلو دوست دخترش جو گرفتتش .حالا یه زن بیوه شده دوتا بچه کوچیک بی پدر وبی پناه
 • حامد ساعد US ۱۲:۵۰ - ۱۳۹۷/۱۲/۱۲
  17 0
  متاسفانه این روزها بازار به اصطلاح دبه کردن خیلی رواج پیدا کرده.وقتی برای کارهای خدماتی تماس میگیرید پشت تلفن ی قیمت میگن ولی بعد از انجام کار میبینید که قیمت چندبرابر شده و خیلیها هم دوست ندارن بجز قیمت توافق شده مبلغی پرداخت کنن که همین باعث دعوا و درگیری میشه.من خودم در کار خدماتی مشغول بکار هستم.ما پشت تلفن قیمت واقعی رو به مشتری اعلام میکنیم ولی بیشتر شرکتهای دیگه تلفنی نصف قیمت مارو میدن ولی وقتی به خانه مشتری میرن با هزار و یک ترفند قیمت رو دوبرابر میکنن.امیدوارم همه بدنبال روزیه حلال باشیم تا شاهد چنین اتفاقات تلخی در جامعه نباشیم.
 • مرادی AE ۱۳:۴۱ - ۱۳۹۷/۱۲/۱۲
  0 1
  ایا کارگری که دم عید بلند شده برای عید خرجیه زن وبچه هاشو در بیاره باید با چاقو زد؟
 • Kamran IR ۱۴:۴۵ - ۱۳۹۷/۱۲/۱۲
  1 0
  متاسفانه این تجربه چندین بار برای من اتفاق افتاده در نهایت تصمیم گرفتم قبل از جابجایی با شرکت باربری کار رو به قول معروف شسته رفته کنم و مبلغ رو تمام کنم ولی جالبه بگم شاید بالغ بر ۱۰ تا شرکت باربری صحبت کردم هیچکدام زیر بار قرارداد قطعی نرفتن چون ظاهراً به کارگراشون حقوق نمیدن ومیندازنشون به جون مشتری بدبخت عاقبتشم این اتفاقات بده که میوفته تو اشل کوچکتر همین مسائل تو کارواش ها هم هست
 • سیروس IR ۱۵:۴۰ - ۱۳۹۷/۱۲/۱۲
  1 0
  سلام .چرا در تیتر نیاوردید علت دبه درآوردن کارگران باربری وخود بار بری که دقیقا برای من هم همین اتفاق افتاد وپس از تخلیه بار دوبرابر مبلغ قانونی تقاضا میکردند که با توجه به سن وسال خودم موضوع ختم بخیر شد. در امورات خدماتی هیچ نظارتی نیست که هرکسی تا می تواند و تیغش میبرد گوش مردم را میبرد خصوصا طرف دختر خانم باشد .شاید درس عبرتی برای کارگران و باربری بشود اما به چه قیمتی
 • محمدی AE ۰۳:۱۱ - ۱۳۹۷/۱۲/۱۳
  0 1
  شما اصلا انسانیت سرت میشه اصلا ادمی کشته شدن یک نفر خوشحالت میکنه خبر اصلا دروغ اینها 14طبقه چیزی رو که تو اسانسور جا نشده بوده بالا بردن که توافق شده بوده به برای هرطبفه ده تومان بگیرن در واقع برای 140هزار تومان (پول یک کیلو گوشته)ادم بکشن بقیه خوشحال بشن لعنت به شما