توسعه ناوگان حمل‌ونقل آذربایجان‌غربی به آلمانی‌ها واگذار می‌شود

استاندار آذربایجان‌غربی با هررست گاسمن رئیس هیات مدیره شرکت آلمانی ALGA (فعال در زمینه نوسازی وسائط نقلیه) برای توسعه ناوگان حمل‌ونقل استان دیدار و مذاکره کرد.

به گزارش خبرآنلاین آذربایجان‌غربی، محمدمهدی شهریاری در این دیدار گفت: از هر گونه سرمایه‌گذاری در بخش های مختلف استان حمایت جدی می‌کنیم و شرایط لازم را برای انجام سرمایه‌گذاری در استان را فراهم خواهیم کرد.
وی افزود: از سرمایه گذاری در حوزه بازسازی و نوسازی ناوگان حمل و نقل استان بویژه اتوبوس های فرسوده نیز استقبال می کنیم و حمایت لازم را در این رابطه انجام می دهیم.
استاندار آذربایجان‌غربی همچنین گفت: در حال حاضر چند پروژه سرمایه گذاری خارجی در استان در حال اجراست و تقاضاهای زیادی نیز برای سرمایه گذاری در آذربایجان‌غربی وجود دارد.
رئیس هیات مدیره شرکت آلمانی ALGA نیز در این دیدار علاقمندی خود را برای سرمایه گذاری در استان آذربایجان غربی اعلام نمود و گفت: برای اولین بار است که به آذربایجان غربی و شهر ارومیه سفر می کنم، امیدوارم با حمایت مسئولان استانی، بتوانیم نسبت به ایجاد واحد صنعتی بازسازی و نوسازی ناوگان حمل و نقل در این استان اقدام کنیم.
گفتنی است، شرکت سرمایه گذاری آلمانی ALGA در زمینه بازسازی و نوسازی اتوبوس های فرسوده، ماشین های آتش نشانی و آمبولانس ها فعالیت دارد.
گاسمن رئیس هیات مدیره شرکت ALGA پیش از دیدار با مقام عالی استان، دیداری را نیز با رضا حسینی معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار آذربایجان غربی داشت.

46

کد خبر 1237292

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 9 =