افزایش ۴۰ هزار تومانی حباب سکه در یک روز

افزایش میزان تقاضا، موجب بالا رفتن قیمت سکه و طلا به نسبت ۲روز گذشته شد. 

به گزارش خبرآنلاین، رییس کمیسیون تخصصی طلا و جواهر با بیان این مطلب گفت: در ۲روز  گذشته و با کاهش قیمت ها بسیاری از کسانی که تمایل به خرید سکه و طلا داشتند، دست نگه داشته و منتظر کاهش بیشتر قیمت ها بودند که این مساله سبب شد تا حباب سکه کاهش یابد. 

محمد کشتی آرای افزود: کاهش تقاضا سبب شده تا دیروز عصر قیمت سکه تا ۴میلیون ۴۰۰هزار تومان کاهش یابد اما امروز صبح و با شروع معاملات این افراد وارد بازار شده و نسبت به خرید اقدام کردند که این کار سبب شد تا میزان تقاضا افزایش یابد و در نتیجه قیمت ها بالا رفت. 

وی بیان کرد: امروز در بازار هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید با نرخ ۴میلیون و ۴۵۰ هزار تومان، هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم ۴میلیون و ۲۵۰ هزار تومان، هر قطعه نیم سکه بهار آزادی ۲میلیون و ۴۴۰هزار تومان، ربع سکه یک میلیون و ۵۵۰هزار تومان و سکه های گرمی نیز ۸۳۵هزار تومان داد و ستد می شود. 

کشتی آرای گفت: ‌با توجه به افزایش تقاضا حباب سکه امروز تا ۴۳۰هزار تومان افزایش یافته در حالی که روز گذشته حباب سکه تا ۳۹۰هزار تومان پایین آمده بود. 

افزایش قیمت طلا ۱۴ اسفند

این فعال بازار طلا و جواهر اظهار کرد: هر مثقال طلا به عنوان مبنای تعیین قیمت ها اکنون با نرخ یک میلیون و ۷۶۵هزار تومان معامله می شود. 

وی بیان کرد: هر گرم طلای ۱۸عیار روز گذشته ۴۰۰هزار تومان قیمت داشت و امروز در بازار به نرخ ۴۰۷ هزار و ۷۰۰تومان داد و ستد می شود. 

کشتی آرای ذرباره قیمت جهانی طلا توضیح داد: امروز هر اونس طلای جهانی به نرخ ۱۲۸۶دلار معامله می شود که نسبت به قیمت دیروز(۱۲۸۴ دلار) شاهد افزایش یک تا ۲دلاری این فلز گرانبها در بازارهای جهانی هستیم. 

۲۲۳۲۲۴

کد خبر 1238058

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 1 =