نشست مدیر درمان تامین اجتماعی لرستان با مدیرکل بنیاد شهید/ ابراز رضایت از عملکرد مدیریت درمان استان

مدیر درمان تأمین اجتماعی لرستان طی نشستی با سیدحسین نازاریان مدیر کل بنیاد شهیدو امور ایثارگران و معاونت اشتغال این اداره گفتگو و در خصوص کارکنان ایثارگر تبادل نظر و رایزنی کردند.

به گزارش خبرآنلاین لرستان، دکتر امین بهاروند مدیر درمان تأمین اجتماعی لرستان در ابتدای این نشست انتصاب  نازاریان را به سمت مدیرکلی بنیاد شهید استان تبریک گفتند و برای وی در مسئولیت جدید آرزوی موفقیت نمودند.

در این دیدار مدیر درمان لرستان در گزارش مختصری وضعیت  کارکنان جامعه ایثارگری که در واحدهای تابعه مدیریت درمان استان مشغول به خدمت هستند را ارائه و تصریح نمود همه ما مدیون ایثارگری رزمندگان و خون شهدا هستیم و پایداری نظام جمهوری اسلامی به ایثارگری شهدا و جانفشانی آنها وابسته است از اینرو حفظ فرهنگ تکریم واحترام به شهدا و خانواده آنها وظیفه همه ماست و باید برای تبیین این فرهنگ ارزشمند تلاش نموده و برای رفع مشکل ایثارگران از هیچ تلاش و کوششی دریغ ننماییم.

ابراز رضایت از عملکرد تامین اجتماعی
 سید حسین نازاریان مدیر کل بنیاد شهید لرستان گفت؛ عزت و آبروی نظام و انقلاب مرهون صبر، مقاومت و ایستادگی خانواده معظم شهدا،جانبازان و رزمندگان می باشد و اذعان داشت: شهدا پرثمرترین سرمایه‌های اجتماعی نظام جمهوری اسلامی و بهترین الگو برای  همه آحاد جامعه هستند. راه شهدا همواره مسیر حرکت ما برای رسیدن به افق‌های روشن است.

نازاریان اظهار داشت : خوشبختانه سازمان تأمین اجتماعی در بحث توجه به ایثارگران و رعایت قوانین مربوطه خوب عمل نموده و خدمات ارائه شده  با روند رو به رشدی در حال انجام است و در این خصوص  هیچ مشکلی نداریم .
گفتنی است در این دیدار معاون اداری و مالی ،نماینده ایثارگران مدیریت درمان تأمین اجتماعی لرستان دکتر بهاروند را همراهی نمودند.

۴۶

کد خبر 1238288

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 9 =