امام جمعه موقت تهران: هر زمان اراده کنیم می‌توانیم غنی‌سازی ۲۰ درصد را از سر بگیریم

ایسنا نوشت: امام جمعه موقت تهران اعلام کرد که هر زمان اراده کنیم می‌توانیم غنی سازی ۲۰ درصد را از سر بگیریم.

آیت الله صدیقی خطیب موقت نماز جمعه تهران در گردهمایی پایوران و سربازان ستاد نیروی زمینی با اشاره به اهمیت توجه هر چه بیشتر به بیانیه گام دوم مقام معظم رهبری اظهار داشت: رهبر معظم انقلاب اسلامی در این بیانیه به چهل سال پیروزی نظام جمهوری اسلامی و ملت ایران اشاره کردند.

وی افزود: شکست دشمنان در چهل سال اخیر نشان داده که ما در مسیر ایستادگی با قدرت گام برداشته ایم.

صدیقی تصریح کرد: برخی به دنبال غربی کردن ایران هستند اما در این بازی سیاسی شکست خورده اند و توطئه دشمنان در این زمینه خنثی شده است.
    
امام جمعه موقت تهران با اشاره به پیشرفت های چشمگیر علمی   در چهل سال اخیر تصریح کرد: ما علم هسته ای و دانش هسته ای را داریم که هر زمان اراده کنیم می توانیم غنی سازی ۲۰ درصد را از سر بگیریم.

وی با بیان اقتدار نظام جمهوری اسلامی در عرصه نظامی تاکید کرد: موشک های بالستیک و پهپاد ها نشان دهنده اقتدار نظام جمهوری اسلامی هستند.

صدیقی عنوان کرد: خودسازی، جامعه سازی و تمدن سازی در بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی مطرح شده که بسیار مهم است. ما باید تلاش کنیم تا تشکیل خانواده به بهترین شکل انجام شود .

وی در پایان با اشاره به اهمیت پیاده سازی اخلاق در جامعه اسلامی خاطر نشان کرد: ما باید تلاش کنیم تا اخلاق در جامعه نهادینه شود و با نهادینه سازی اخلاق در جامعه پرچم پیروزی در قله ها نصب خواهد شد.

انتهای پیام

کد خبر 1238492

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =