۰ نفر
۱۸ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۳:۵۳
 ۱۱ کیلو هروئین در دورود کشف و ضبط شد

فرمانده انتظامی دورود گفت:مامورین با ایجاد تور ایست و بازرسی در محور اصلی داریاب با همکاری سربازان گمنام امام زمان(عج) در یک عملیات مشترک از یک خودرو 11 کیلو و 700 گرم هروئین کشف و ضیط نمودند.

به گزارش خبرآنلاین لرستان، سرهنگ نبی اله قاسمی در این رابطه به خبرنگار خبرآنلاین گفت: پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان در اجرای طرح کنترل محورهای مواصلاتی و مبارزه با قاچاقچیان و سوداگران مرگ در پی کسب خبر مبنی براینکه شخصی به هویت معلوم قصددارد مقداری موادمخدر از نوع هروئین را با خودروی سمند به شماره معلوم وارد شهرستان نماید بلافاصله با هماهنگی مقام قضایی وارد عمل شدند.

ایجاد تور ایست و بازرسی در داریاب

سرهنگ قاسمی اظهار کرد:مامورین با ایجاد تور ایست و بازرسی در محور اصلی داریاب با همکاری سربازان گمنام امام زمان(عج) در یک عملیات مشترک خودرو را شناسایی و متوقف نمودند و در بازرسی فنی از خودرو مقدار ۱۱ کیلو و ۷۰۰ گرم موادمخدر از نوع هروئین که در کپسول گاز خودرو جاسازی شده بود کشف و یک نفر متهم را نیز دستگیر کردند.

وی با بیان اینکه در این خصوص پرونده تشکیل و موضوع تحت رسیدگی می باشد ،موفقیت پلیس را در گرو همکاری خوب مردم با پلیس دانست و افزود: مبارزه با توزیع کنندگان موادمخدر به منظور کاهش آسیب های اجتماعی از اولویت های اصلی و همیشگی و مطالبات به حق مردم است.

46

کد خبر 1239262

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 1 =