انجام  بیش از ۴ هزار عملیات ریزش‌برداری توسط راهداران استان چهارمحال و بختیاری

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان چهارمحال و بختیاری گفت: در پی ریزش سنگ و خاک به‌علت بارش برف و باران در محورهای مواصلاتی استان، ۴ هزار و ۴۹۲ عملیات ریزش‌برداری در محورها در اسفند ماه سال جاری توسط راهداران انجام شده است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان چهارمحال وبختیاری ، احمدجمشیدی با بیان اینکه از ابتدای سال در چهارمحال و بختیاری ۷۶ روز بارندگی در استان داشتیم، گفت: تعداد ۵ هزار و ۲۸۶ نیرو درگیر در عملیات‌های بازگشایی محورهای مواصلاتی و امداد به رانندگان گرفتار در برف و کولاک به مردم خدمت رسانی کردند.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه راهداران به ۳ هزار و ۲۱۸ خودروی گرفتار در برف و کولاک در ماه جاری امدادرسانی کرده‌اند، افزود: در همین راستا ۶۱۴ نفر در راهدارخانه‌های استان اسکان داده شده‌اند.

وی اضافه کرد: از ابتدای سال جهت بازگشایی محورهای مواصلاتی چهارمحال و بختیاری در زمان بارش برف ۱۶ هزار و ۱۵۶ تُن شن و نمک مصرف شده و همچنین در ۵۱هزارو ۷۸۴ کیلومتر از جاده‌های استان نیز عملیات برف‌روبی انجام شده است.

جمشیدی در پایان گفت: در پی ریزش سنگ و خاک به‌علت بارش برف و باران در ۳ هزار و ۷۲۱ مقطع از محورهای مواصلاتی چهارمحال و بختیاری، ۴ هزار و ۴۹۲ عملیات ریزش‌برداری در محورها توسط راهداران انجام شده است.

۴۶

کد خبر 1239929

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 13 =