رئیس جمعیت هلال احمر با اعلام اینکه در آستانه عید نوروز به هر کدام از خانواده‌هایی که بیمار ضایعه نخاعی ناشی از حوادث جاده‌ای دارند، مبلغ یک میلیون و ۲۰۰ هزار تومان به عنوان عیدی پرداخت می‌شود، از تلاش این جمعیت برای کمک به تاب آوری این خانواده‌ها خبر داد.

به گزارش خبرآنلاین، رئیس جمعیت هلال احمر با اعلام اینکه در آستانه عید نوروز به هر کدام از خانواده‌هایی که بیمار ضایعه نخاعی ناشی از حوادث جاده‌ای دارند، مبلغ یک میلیون و ۲۰۰ هزار تومان به عنوان عیدی پرداخت می‌شود، از تلاش این جمعیت برای کمک به تاب آوری این خانواده‌ها خبر داد.

 علی اصغر پیوندی با اشاره به وظایف جمعیت هلال احمر در زمینه افزایش تاب‌آوری، به تشریح فعالیت سازمان داوطلبان در زمینه افزایش تاب‌آوری اجتماعی پرداخت و گفت: متاسفانه در کشور ما حوادث مختلف طبیعی و انسانی رخ می‌دهد که ضایعه نخاعی از مهمترین تبعات این حوادث به‌خصوص حوادث جاده‌ای به شمار می رود و زندگی این افراد را تحت تاثیر قرار داده است.

به نقل از پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر، وی با بیان اینکه در کشورهم اکنون حدود ۲۵ هزار خانوار درگیر ضایعه نخاعی ناشی از سوانح طبیعی و حوادث جاده‌ای داریم،اظهارکرد: از این میان ۱۰ هزار ضایعه نخاعی مربوط به تصادفات جاده ای است. جمعیت هلال احمر بر اساس وظیفه ذاتی خود برای کمک به خانواده‌هایی که دارای عضو دچار ضایعه نخاعی هستند، تصمیم گرفت تا در آستانه نوروز برای هر کدام از ۲۵ هزار خانوار، مبلغ یک میلیون و ۲۰۰ هزار تومان به عنوان عیدی واریز کند.

به گفته دکتر پیوندی اطلاعات مربوط به این افراد از مراجع حمایتی دریافت شده است.

۴۲۴۲
کد خبر 1239963

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 6 =

نظرات

  • نظرات منتشر شده: 1
  • نظرات در صف انتشار: 0
  • نظرات غیرقابل انتشار: 0
  • DE ۱۶:۲۰ - ۱۳۹۷/۱۲/۲۰
    1 0
    عجب !! از ادعا تا عمل راه زیادیست !! چند تا معلول دستچین شده هم لابد می آورید جلوی دوربین برای اثبات این بخشش بزرگ با هدف جذب بیشتر خیرین ساده دل ؟؟؟