سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری البرز: نگاه جنسیتی به زنان ظلم به آنان است

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری البرز با بیان اینکه باید از تمامی ظرفیت های بانوان در عرصه های مختلف استفاده کرد، گفت: با توجه به ظرفیت بالای بانوان در جامعه امروز، نگاه جنسیتی به آنان ظلم بزرگی است.

به گزارش خبرآنلاین به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز، سعید ناجی با بیان این مطلب در آئین اختتامیه اولین جشنواره  فیلم موبایلی"البرز بانو" که با حضور جمع کثیری از بانوان شرکت کننده در این جشنواره در سالن اجتماعات موسسه استاندارد کرج برگزار شد؛ اظهار داشت: بانوان بخش اعظمی از جمعیت جامعه را تشکیل می دهند بنابراین همچون مردان دارای ظرفیت ها و ویژگی های خاص خود هستند که باید به نحو احسن از  این ظرفیت ها در راستای توسعه و پیشرفت کشور بهره برد.
وی افزود: در این راستا بانوان در کنار مردان باید در تحکیم مبانی اخلاق و در مسیر تکامل و توسعه جامعه گام برداشته و از نقش اساسی خود در تحکیم بنیان خانواده غافل نشوند.
سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری البرز با اشاره به برنامه دولت در خصوص سهم ۳۰ درصدی بانوان در پست های مدیریتی یادآور شد: نمونه ای از تلاش ویژه دولت «تدبیر و امید» برای ایفای نقش هرچه بیشتر زنان در جامعه اختصاص سهم ۳۰ درصدی از پستهای مدیریتی برای بانوان است که با نگاه ویژه استاندار البرز محقق خواهد شد.

۴۶

کد خبر 1240500

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 7 =