۲ نفر
۲۲ اسفند ۱۳۹۷ - ۲۳:۰۳
نگران، مثل پدرخوانده در جودو!

رفتارهای نخ‌نما شده برای کسب آرا در انتخابات فدراسیون‌ها خیلی وقت است که منسوخ شده است.

انتخابات فدراسیون جودو در حالی روز شنبه ۲۵ اسفندماه برگزار می‌شود که بعضی از نامزدها به دنبال بالابردن حاشیه برای تحت تأثیر قراردادن مجمع هستند.اینکه اگر ما نباشیم جودو ایران تعلیق می‌شود و از این دست بحث‌ها کهنه شده و حربه ای قدیمی است و  متأسفانه بعضی از آقایان در تماس با هیأت‌ها از این حربه برای جلب نظر آرا استفاده می‌کنند.

وقتی پدرخوانده که همه او را می شناسند شخصا وارد کارزار انتخاباتی می‌شود یعنی بدجوری قافیه را باخته اند. تماس با هیأت‌ها مشغله کاری و دغدغه اصلی این روزهای پدرخوانده شده تا با تهدید هم که شده رأی لازم را برای فرد مورد نظر خود کسب کند. اما  بازخوردی که از هیأت‌ها دارند جالب است. مسئولان هیأت‌ها یا جواب تلفن را نمی‌دهند و یا پاسخ را بعد موکول می‌کنند. این یعنی آنکه از پدرخوانده فقط یک نام مانده و بس. گرنداسلم "یکاترینبورگ" شنبه آغاز می شود و شاید بهتر بود دوستان به جای ماندن در تهران و تلاش برای کاندیدای مورد نظر، مسیر روسیه را در پیش می گرفتند.

روز شنبه انتخابات جودو برگزار می شود و انتخاب اعضای مجمع هر کسی که باشد باید به آن احترام گذاشت اما رفتارهای نخ نما شده برای کسب آرا اتفاقی است که اعضای مجمع به خوبی به آن واقف هستند.

در روزهای گذشته و در انتخابات خیلی از فدراسیون ها،نه لابی ها جواب داده،نه کارت های هدیه و نه وعده وعیدهای وسوسه کننده،اعضای مجمع فدراسیون آنقدر هوشیار هستند که لایق ترین فرد را برای ریاست فدراسیون شان انتخاب کنند و اسیر حاشیه های بیرونی نشوند.

251 251

کد خبر 1240750

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 6 =