اعلام محدودیت‌های ترافیکی محورهای لرستان در ایام نوروز

 به‌منظور ارتقاء ضریب ایمنی و تسهیل عبور و مرور وسایل نقلیه، محدودیت‌های ترافیکی جاده‌های استان لرستان در ایام طرح نوروزی اعلام شد.

 به گزارش خبر آنلاین لرستان.عباس شرفی مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان لرستان در تکمیل این خبر گفت: با توجه به افزایش تردد و حجم فزاینده سفر در تعطیلات نوروز و به منظور ارتقاء ضریب ایمنی و تسهیل عبور و مرور وسایل نقلیه محدودیت‌های کلی و محوری استان لرستان در ایام طرح نوروزی بنا به اعلام پلیس راه راهور ناجا و ابلاغ  آمار، ایمنی و ترافیک سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای به استان‌مشخص شده است.

ممنوعیت تردد موتورسیکلت ها در ازادراهها

 وی گفت: بر این اساس از تاریخ شنبه 25 اسفند 1397 تا پایان روز شنبه 17 فروردین 1398، تردد انواع موتورسیکلت در تمام آزادراه‌ها و بزرگراه‌های استان ممنوع است. همچنین تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت در تاریخ 13 فروردین 98 در کلیه محورهای برون‌شهری ممنوع می‌باشد.

شرفی گفت: تردد انواع تریلر و کامیون از ساعت 7 صبح تا 24 روزهای 28 و 29 اسفند 97 و روزهای 14، 15 و 16 فروردین سال 98 در محورهای پلدختر- اسلام‌آباد و پلدختر-اندیمشک ممنوع است.

مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای لرستان افزود: حمل و نقل محمولات ترافیکی که از قبل پروانه عبور دریافت کرده‌اند در تمامی راه‌های اصلی برون‌شهری از ساعت 7 صبح روز شنبه 25 اسفند 97 تا 7صبح روز دوشنبه 5 فروردین و همچنین از ساعت 7 صبح روز پنج شنبه 8 فروردین تا 7 صبح روز یکشنبه 18 فروردین 98 ممنوع  است.

ممنوعیت تردد خودروهای ترانزیتی

وی در ادامه گفت: ورود و تردد خودروهای ترانزیت موادسوختی در شهرها از ساعت 7 صبح روز شنبه 25 اسفند 97 تا 7 صبح روز دوشنبه 5 فروردین 98 و همچنین از ساعت 7 صبح روز پنج شنبه 8 فروردین تا 7 صبح روز یکشنبه 18 فروردین ممنوع است ضمن اینکه خودروهای مذکور در سایر ایام طرح نوروزی صرفا در ساعات روز مجاز به تردد بوده و در شب ملزم به توقف در محل‌های ایمن بین‌راهی خواهند بود.

46

کد خبر 1240798

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 2 =