۰ نفر
۲۳ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۲
 ۹۶ فقره سرقت لوازم داخل خودرو در کرج

با تلاش ماموران اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی استان ، سارقان داخل خودرو که در ۳ منطقه شهر کرج اقدام به ۹۶ فقره سرقت کرده بودند شناسایی و دستگیر شدند.

به گزارش خبرآنلاین به نقل از خبرگزاری پلیس، سرهنگ "محمد نادربیگی" رئیس پلیس آگاهی استان البرز با اعلام این خبر گفت : در پی ارجاع پرونده شکایت مبنی بر سرقت لوازم داخل خودرو در مناطقی از عظیمیه ، رجایی شهر و باغستان پیگیری موضوع در دستور کار پلیس آگاهی استان قرار گرفت .

وی گفت : ماموران با انجام اقدامات اطلاعاتی و رصد فعالیت های مجرمان سابقه دار ۲ نفر را که سابقه سرقت لوازم داخلی خودرو داشتند شناسایی و پس از چندین روز مراقبت و تحت نظر قرار دادن نامبردگان ، مخفیگاه آن ها را شناسایی و در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر کردند .

این مقام انتظامی گفت : متهمان پس از انتقال به پلیس آگاهی در ابتدا منکر هرگونه سرقت شدند اما در مواجهه با اسناد و مدارک موجود لب به اعتراف گشوده و به ۹۶ فقره سرقت داخل خودرو در مناطق عظیمیه ، رجایی شهر و باغستان اعتراف کردند .

به گفته سرهنگ نادربیگی ، متهمان جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شده و تحقیقات برای شناسایی مال باختگان ادامه دارد .

۴۶

کد خبر 1240823

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 4 =