اعضای شورای مرکزی و بازرسان خانه احزاب انتخاب شدند+ اسامی

ایرنا نوشت: مجمع عمومی خانه احزاب در دوره هفتم برگزار و اعضای شورای مرکزی و بازرسان این نهاد انتخاب شدند.

مجمع عمومی خانه احزاب ایران در دوره هفتم صبح پنجشنبه با حضور شماری از دبیران کل 105 حزب تایید صلاحیت شده توسط کمیسیون ماده 10 در وزارت کشور برگزار شد.
در شروع مراسم، حسین کمالی رییس خانه احزاب سخنرانی و محمد جواد محمدی نوری گزارش بازرسان را قرائت کردند و در ادامه با رسمیت یافتن جلسه، از هر فراکسیون 2 نماینده در جایگاه هیات رئیسه موقت قرار گرفتند و 3 فراکسیون اصلاح طلب، اصولگرا و اعتدالیون برای انتخاب اعضای شورای مرکزی و بازرسان تشکیل جلسه دادند.
پس از رای گیری فراکسیون ها، از میان اصلاح طلبان افرادی چون حسین کمالی با 60 رای، مصطفی کواکبیان با 53 رای، یدالله طاهرنژاد با 51 رای به عنوان نفرات اول تا سوم انتخاب شدند و احمد حکیمی پور، حسین کاشفی، مهدی علیخانی، فرج کمیجانی، شهیندخت مولاوردی، علی صوفی و فاطمه راکعی به عضویت شورای مرکزی خانه احزاب درآمدند و مجید بهمن زاده و علی ظفرزاده به عنوان بازرسان انتخاب شدند.
در فراکسیون اصولگرایان، حسن غفوری فرد با 62 رای، فهیمه محمدزاده با 41 رای و قدرت ملکی به عنوان نفرات اول تا سوم برگزیده شدند و عبدالحسین روح الامینی، محمد مهدی مفتح، حبیب الله بوربور، میثم نیک فر، سید محمد حسینی، محسن پیرهادی و سید مهدی جولایی به عضویت شورای مرکزی خانه احزاب درآمدند و ولی زاده و کرمی در جایگاه بازرسان خانه احزاب در انتخاب شدند.
از میان فراکسیون اعتدالیون (مستقلین) محمد تبرایی با 55 رای، شهاب الدین صدر با 51 رای و جمشید ایرانی با 50 رای نفرات اول تا سوم شدند و مهدی پورنامدار، قدرتعلی حشمتیان ، محسن صفرپور، محمد نیشابوری، بهنود نادری، سیاوش میرزایی و محمد فومنی به عضویت شورای مرکزی خانه احزاب در آمدند و میرعطایی و خداقلی زاده به عنوان بازرس برگزیده شدند.
214214

کد خبر 1240923

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 15 =