البرز با ظرفیت‌های بزرگ گردش‌گری آماده استقبال از مسافران است

نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: برای پذیرایی و استقبال از مسافران نوروزی در البرز برنامه ریزی شده و امکانات و تجهیزات مورد نیاز پیش بینی شده است.

به گزارش خبرآنلاین شهبازی در مراسم آغازین طرح ملی خدمات نوروزی ۹۸ که صبح شنبه با حضور رئیس جمعیت هلال احمر کشور برگزار شد، با اشاره به اینکه این طرح به صورت پایلوت کشوری در البرز کلید خورد، افزود: مجموعه های مرتبط خدماتی و انتظامی در این محل با آمادگی کامل حضور یافته اند.

وی با بیان اینکه البرز معبر ۱۲ استان کشور است، ادامه داد: البرز با ظرفیت های طبیعی و گردشگری همه ساله پذیرای مسافران بسیاری از نقاط مختلف کشور است از این رو باید تمهیدات لازم برای استقبال از آنها اندیشیده شود.

شهبازی گفت: برای پذیرایی و استقبال از مسافران نوروزی در البرز برنامه ریزی شده و امکانات و تجهیزات مورد نیاز پیش بینی شده است.

وی افزود: ستاد استقبال از مسافران نوروزی در شهرستان های البرز تشکیل شده و نوروزگاه های هفت گانه نیز در نقاط مختلف استان در نظر گرفته شده است.

استاندار البرز عنوان کرد: امید است سال مبارکی برای مردم سرافراز ایران رقم بخورد و مجموعه های هلال احمر که یک پایگاه آن به صورت پایلوت در البرز راه اندازی شد، در سراسر کشور خدمات خوبی را به مردم ارائه دهند.

وی گفت: برای تمامی البرزی ها نیز سال پرخیر و برکتی را آرزو دارم و تدابیری اتخاذ شده که از مسافران نوروزی به خوبی پذیرایی کنیم.

۴۶

کد خبر 1241488

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 2 =