۰ نفر
۲۵ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۷:۰۰
رانندگان پرخطر ممنوع السفر می‌شوند؟

مهر نوشت: وزیر کشور گفت: به خاطر حقوق مردم به افرادی که قانون را رعایت نمی‌کنند رحم نکنید و رانندگان پرخطر را ممنوع السفر کنید.

عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور در نشست مشترک شورای عالی هماهنگی ترافیک شهرهای کشور و کمیسیون ایمنی راه‌ها با گلایه از مدارا کردن پلیس با رانندگان متخلف اظهار کرد: رحم کردن به افرادی که از قانون تخطی می‌کنند، ظلم و ستم به مردم است.

وی افزود: اگر در خارج از کشور یک راهنما نزنید و بپیچید فوراً از شما تست الکل می‌گیرند چون فردی که هنگام چرخیدن راهنما نمی‌زند حتماً مست است بعد فلان بازیکن ما که سرعتش بالا بوده اعتراض دارد که چرا مأمور راهنمایی و رانندگی آن را توقیف کرده است؟! من همان جا فوراً به دادستان دستور دادم که با این بازیکن برخورد کنند ولی بعد متوجه شدم بحث بین آن بازیکن و پلیس حل شده است.

رحمانی فضلی از سردار ایوب سلیمانی جانشین فرمانده نیروی انتظامی درخواست کرد: خواهش می‌کنم به خاطر حقوق مردم به افرادی که قانون را رعایت نمی‌کنند رحم نکنید و رانندگان پرخطر را ممنوع السفر کنید.

وی با گلایه از طرح بخشیدن مدت توقیف خودروهای متخلف از سوی پلیس راهور ناجا گفت: خودروهایی که متخلف هستند را در این زمان (ایام نوروز) آزاد نکنید مگر اینکه تخلفات آنها جزئی بوده باشد.

۴۲۲۳۷
کد خبر 1241542

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 16 =