وزیری که پروژه واگذاری استقلال و پرسپولیس را به حال خود رها کرد

استقلال و پرسپولیس قرار است در سال آینده به بخش خصوصی واگذار شوند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، بهروز نعمتی نماینده مجلس و سخنگوی هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی درباره واگذاری استقلال و پرسپولیس به بخش خصوصی گفت: کمیته‌ای تشکیل شده بود که آقایان سجادی، فولادگر، کرد زنگنه، کفاشیان، بنده و آقای امیر خادم در آن حضور داشتیم. جلسه های متعددی تشکیل شد. از زوایای مختلف باشگاه های مختلفی مثل پرسپولیس و استقلال را بررسی کردیم. آقای کفاشیان آن جا خیلی زحمت کشیدند. یک الگو ثابت پیدا کردیم. این که در مرحله اول 50 درصد سهام اولیه دو باشگاه را عرضه کنیم. البته لازم آن این است که مشکلات اداری و مالی دو باشگاه را حل کنیم. در مرحله دوم بقیه سهام باشگاه ها را عرضه کنیم. البته در مرحله دوم بلوک بندی شده بود که چند درصد از سهام به پیشکسوتان، چند درصد به هواداران و چند درصد به سایر گروه ها فروخته شود.

او ادامه داد: متاسفانه زمانی که آقای گودرزی آمدند، کار را تعطیل کرد. ایشان هیچ بحثی هم نکردند و اصلا قضیه واگذاری پرسپولیس و استقلال را فراموش کردند. وقتی دیدیم هیچکس برای این پروژه وقت نمی‌گذارد، ما هم دیگر پیگیر نشدیم. با سطانی‌فر که اخیرا صحبت کردیم، ایشان از الگوهای ما استقبال کردند. البته مشکل اساسی ما برای واگذاری در بخش خصوصی‌سازی است. امیدواریم این دو باشگاه هر چه زودتر و به شکل واقعی واگذار شوند.

متن کامل این گفت و گو را ایـــنـــجـــا بخوانید.

43 43

کد خبر 1242177

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 5 =

نظرات

  • نظرات منتشر شده: 1
  • نظرات در صف انتشار: 0
  • نظرات غیرقابل انتشار: 0
  • GB ۰۳:۰۵ - ۱۳۹۷/۱۲/۲۸
    0
    جناب نعمتی شما و رفیقتون پوری حسینی در خصوصی سازی که از طرفداران واگذاری پرسپولیس به هدایتی بودید! خدا رحم کرد که حداقل یه وزیر آگاه جلوتونو گرفت وگرنه معلوم نبود با وضع امروز هدایتی و پوری حسینی، وضع پرسپولیس چگونه بود!