استقرار ۳۰ اکیپ رفع حوادث شرکت آبفا لرستان در ایام نوروز

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان لرستان گفت : ۳۰ اکیپ رفع حوادث در ایام نوروز جهت رفع نواقص احتمالی مجهز شدند.

به گزارش خبرآنلاین لرستان،حمیدرضا کرموند به تمهیدات مجموعه برای خدمت رسانی بهتر به مسافران نوروزی اشاره کرد و گفت: در تمامی شهرستان‌ها اکیپ رفع حوادث تجهیز شده و به صورت شبانه‌روزی آماده ارائه خدمات و رفع حوادث احتمالی در خصوص آبرسانی به مردم و مسافران است.
وی با تاکید بر اینکه کشیک نوروزی شرکت‌ از 26 اسفندماه سال گذشته فعال شده و تا ۱۵ فرودین‌ماه سال جاری ادامه خواهد داشت، ادامه داد: براساس برنامه‌ریزی صورت گرفته تعداد ۳۰ اکیپ رفع حوادث و اتفاقات در این ایام فعال است. تامین آب آشامیدنی سالم و بهداشتی برای هموطنان و پیشگیری از بروز حوادث و اتفاقات احتمالی در سطح شبکه‌های آبرسانی و رفع اتفاقات در کمترین زمان ممکن از اهداف برقراری این کشیک‌ها می‌باشد.

تشکیل ستاد ویژه در تمام مناطق تحت پوشش

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان لرستان با بیان اینکه این شرکت با تشکیل ستاد ویژه در تمام مناطق تحت پوشش به استقبال نوروز رفته است، اضافه کرد: نیروهای مرتبط با آبرسانی در ستاد و مناطق در حال آماده باش کامل به سر می‌برند و تهیه تمام تجهیزات مورد نیاز برای رفع اتفاقات شامل لوله، اتصالات، ابزارفنی، بازدید دوره‌ای از کلیه تاسیسات براساس سیستم نگهداری و تعمیرات پیشگیرانه و تهیه یا تعمیر الکتروپمپ‌های ذخیره مورد نیاز چاه‌ها از جمله تدابیر پیش بینی شده آبفا لرستان برای تعطیلات نوروزی سال نو می‌باشد.
حمیدرضاکرم_وند ادامه داد که خوشبختانه با تعامل مناسب بین دستگاههای اجرایی استان وحمایت مدیریت_ارشداستان امسال شاهد افزایش گردشگران نوروزی در استان هستیم که این موضوع باعث ایجادتلاش مضاعف برای خدمت رسانی دراستان شده است.

46

کد خبر 1242284

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 9 =