شاهرخ‌شاهی:منشا به پرسپولیس گل می‌زند

بازیگر سینما و تلویزیون گفت: از ته دل آرزو می‌کنم مربی بعدی تیم ملی در حد کی‌روش باشد و این بزرگترین آرزوی فوتبالی‌ام برای سال جدید است.

خبرورزشی نوشت: نیما شاهرخ‌شاهی معتقد است سال ۹۷ اصلاً سال خوبی نبود و امیدوار است سال جدید اتفاقات مثبتی برای مردم ایران بیفتد و حال دل همه خوب باشد. بخشی از گفت‌وگوی نوروزی ما با شاهرخ شاهی را در ادامه می‌خوانید.

سال ۹۷ چطور گذشت؟
به نظرم سال خیلی خوبی نبود هم به لحاظ کاری و هم اینکه حال مردم ما خوب نبود، کلی پیشکسوت از بین ما رفتند، وضعیت اقتصادی مردم مساعد نیست.... فقط امیدوارم در سال جدید خبرها و اتفاقات خوب بیشتر باشد.

آرزوی فوتبالی‌ات در سال جدید چیست؟
از ته دل آرزو می‌کنم مربی بعدی تیم ملی در حد کی‌روش باشد و این بزرگترین آرزوی فوتبالی‌ام برای سال جدید است، چون تیم ملی از هر چیزی برایم مهم‌تر است.

در نوروز امسال دربی داریم. این دیدار را چطور می‌بینی؟
استقلال مطابق سال‌های گذشته عملکرد خوبی در نیم‌فصل دوم داشته و تیم خوبی شده و پرسپولیس هم مثل همیشه باکیفیت و قدرتمند است. فکر می‌کنم بازی جذابی از آب دربیاید. پیش‌بینی‌ام از نتیجه دربی یک- یک مساوی است و فکر می‌کنم منشا برای استقلال و سیدجلال برای پرسپولیس گل‌زنی می‌کنند.

از بین فوتبالیست‌های قدیمی و جدید دوست داری با چه کسانی سلفی بگیری؟
من علاقه زیادی به ناصرخان داشتم و او خیلی زود از بین ما رفت. دوست داشتم با او سلفی بگیرم. در بین بازیکنان فعلی هم اشکان دژاگه را انتخاب می‌کنم.

بهترین مربی سال ۹۷؟
بدون شک کارلوس کی‌روش؛ او نه تنها در سال ۹۷ بهترین بود بلکه بهترین مربی تاریخ فوتبال ملی ما به حساب می‌آید.

بهترین بازیکن سال ۹۷؟
من سردار آزمون را انتخاب می‌کنم که عملکرد فوق‌العاده‌ای هم در تیم ملی و هم در تیم باشگاهی‌اش داشت.

دروغ ۱۳؟
بنویسید در سال جدید رئال فاتح سه‌گانه شد.

گفت‌وگوی کامل را اینجا بخوانید.

43503

کد خبر 1242421

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 11 =