کمند امیرسلیمانی: آرزو دارم به پول کارهایی که سال ۹۷ انجام داده‌ام برسم

بازیگر سینما و تلویزیون بیشتر از آن‌که به خاطرات خوب در سال ۹۷ فکر کند، به آرزوهایش برای سال ۹۸ می‌اندیشد که یکی از آن‌ها دریافت دستمزد کارهایی است که انجام داده.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، کمند امیرسلیمانی با تبریک عید نوروز و فرارسیدن سال ۱۳۹۸ در پاسخ به این سؤال که شیرین‌ترین رویداد سال ۱۳۹۷ برای او چه بوده است، گفت: «با توجه به اتفاقاتی که در حوزه‌های مختلف در سال گذشته رخ داد، می‌توان گفت که باید دیگر خاطره خوب را فراموش کنیم؛ فقط باید همگی با تمام تلاش کار کنیم و دعا کنیم که اتفاق بدی برایمان پیش نیاید، عزیزانمان کنارمان باشند و مردم احساس آرامش کنند. یک آرزوی دیگر حداقل برای من این است که به پول کارهایی که در طول سال انجام داده‌ام برسم! بنابر این فکر می‌کنم بیش از مرور خاطرات خوب، باید به آرزوهایمان فکر کنیم.»

وی در گفت‌وگو با آنا درباره فعالیت‌های خود در سال ۱۳۹۷ نیز اظهار کرد: «سال گذشته من چهار سریال بازی کردم که هر چهار سریال را دوست دارم و عوامل سازنده هم واقعاً خوب بودند. حضور در این کارها برای من اتفاق خوبی بود چرا که مجبور نشدم صرفاً به خاطر فعال بودن یا کسب درآمد، در کارهایی که علاقه ندارم بازی کنم. این برای من موضوع مهمی بود. برای سال ۱۳۹۸ هم بازی در یک سری از کارهایی که در سال ۱۳۹۷ به پایان نرسید و به سال جدید منتقل شد را ادامه خواهم داد. امیدوارم در سال ۱۳۹۸  همه مردم شادی و آرامش خاطر بیشتری داشته و بتوانند در کارهایشان موفق باشند.»

۵۷۵۷

کد خبر 1242936

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 4 =