مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران: برپایی ۵ نمایشگاه فرهنگی و هنری در محورهای ورودی استان

محمودشالویی، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران، گفت: پنج نمایشگاه فرهنگی و هنری در محورهای ورودی استان برگزار می شود.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از ساری ،محمودشالویی، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران به اقدامات این اداره کل برای ایام نوروز اشاره کرد و گفت: درب مساجد ۵محور ورودی استان شامل:چالوس،هراز،سوادکوه،کیاسر و گلوگاه با هدف حفظ رضایت مسافرین نوروزی باز است.

وی به برپایی ۵نمایشگاه فرهنگی و هنری در محورهای ورودی استان اشاره کرد و افزود: بروشورهای اطلاع رسانی درباره جاذبه های مازندران و نقاط دیدنی، کتاب، سی دی و سایر محصولات فرهنگی و هنری در این نمایشگاه به مسافران نوروزی عرضه می‌شود.

شالویی ترویج فرهنگ بومی و سنتی مازندران را از اهداف این نهاد دانست و ادامه داد: مراسم نوروزخوانی از روز ۲۵الی ۲۹اسفندماه سال گذشته جهت ترویج فرهنگ بومی استات برگزار شد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مازندران به فعالیت سینماهای استان اشاره کرد و گفت: ۱۲سینما در سطح استان با پخش فیلم در ایام نوروزی میزبان شهروندان و مسافران نوروزی هستندو در این ایام فیلم هایی با نام «رحمان ۱۴۰۰»،«زندانی ها»و «متری شش و نیم»در سینماهای استان پخش می‌شود.

شالویی از بلیط با قیمت نیم بها با هدف ایجاد سرگرمی و استقبال از مسافرین نوروزی در سینما سپهر ساری خبرداد.

۴۶

کد خبر 1243005

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 7 =