واکنش رئیس هلال احمر به عکس حاشیه‌ای از غذا خوردنش در گرگان

علی اصغر پیوندی می‌گوید گروهی وسط یک بحران دنبال ایجاد تفرقه هستند و فرصت طلبی می‌کنند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛در بحبوحه این ماموریت امدادی، رئیس سازمان هلال احمر هم از حاشیه در امان نبود و انتشار یک عکس از غذا خوردنش در هتل ملل گرگان خبرساز شد. پیوندی درباره این حاشیه‌سازی به خبرآنلاین می‌گوید:«خودتان اسمش را گفتید: حاشیه! ما وقتی برای اختصاص دادن به حواشی نداریم.اما همین قدر به شما بگویم که گاهی ماموریت ها که آنقدر فشرده بود که مجبور بودیم نیمچه غذایی را در بالگرد بخوریم. غذاهایی که با امدادگرهای‌مان در پایگاه‌های جاده‌ای خورده‌ام، لذیدترین طعمی است که در زندگی‌ام چشیده‌ام.
اما آیا باید تصاویر آنها را منتشر کنم و به نوعی ریاکاری کنم؟ من نه عاشق رفتارهای پوپولیستی هستم و نه از حضور در میان مردم خجالت می‌کشم. غذا خوردن در رستوران آن هم همراه با همکارانم در هلال احمر و دیگر دستگاه‌ها آن هم در یک رستوران عمومی همراه با سایر مردم شهر، آن هم در پایان روزی سخت و فشرده در منطقه سیل‌زده که نه از صبحانه خبری بوده و نه از ناهار، عیب نیست .»
او ادامه می‌دهد:«اما اگر در این موقعیت بغرنج دردی از دوستانی که حاشیه را بر متن حتی در میانه بحران و امدادرسانی ترجیح می‌دهند، دوا می‌کند لازم است تا از بابت غذا خوردن در یک محیط عمومی از همگان عذرخواهی کنم. لطفا به انها بگویید شما به کار خودتان که حاشیه سازی است مشغول باشید و بگذارید ما هم به وظیفه خودمان که خدمت و امداد رسانی است مشغول بمانیم تا روزی که بزرگ ترین داورها که خداوند است بین ما قضاوت کند.»
متن کامل این گفت و گو رامی‌توانید در خبرآنلاین بخوانید.

کد خبر 1243889

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 7 =

نظرات

  • نظرات منتشر شده: 1
  • نظرات در صف انتشار: 0
  • نظرات غیرقابل انتشار: 1
  • IR ۱۴:۰۳ - ۱۳۹۸/۰۱/۰۵
    0 0
    خب راس میگه دیگه.مثلا بره با فقرا و اسرا وسیل زدگان وقت غذا خوردن عکس بگیره بعد ما بگیم به به.کارشو درست انجام بده هرجا دوست داشت غذا بخوره.