مصایب بارش برف بهاره در آذربایجان‌غربی /  از بازگشایی گردنه قوشچی تا گذر خطر از بیخ گوش بخشدار سیلوانا

با آغاز بارش برف و باران در محورهای مختلف استان آذربایجان‌غربی و آماده باش ستاد مدیریت بحران، تلاش برای بازماندن محورها ادامه دارد و گردنه قوشچی هم که مسدود شده بود، بازگشایی شد.

به گزارش خبرآنلاین آذربایجان‌غربی، بارش برف و باران در استان همچنان ادامه دارد.

آخرین وضعیت راه‌ها

بنا به اعلام مرکز مدیریت راه‌های استان هم‌اکنون در شهرستان‌های چالدران، سلماس و خوی و همچنین محورهای پیرانشهر به تمرچین، ارومیه به سلماس، ارومیه به سرو و مهاباد به سردشت بارش برف ادامه دارد و در شهرستانهای  ارومیه، ماکو، اشنویه، نقده، پیرانشهر، سردشت، مهاباد و میاندوآب بارش باران و محورهای ارومیه به سلماس و ارومیه به سرو نیز دچار مه‌گرفتگی است.

بارش‌ها ادامه خواهدداشت

در اطلاعیه سازمان هواشناسی استان در مورد ادامه بارندگی‌ها و پیش‌بینی هوای استان آمده است: بارش‌ها تا چهارشنبه ادامه خواهدداشت و بترتیب از این روز از شدت بارش‌ها کاسته خواهدشد.

آماده‌باش ستاد مدیریت بحران

جعفری مدیرکل ستاد مدیریت بحران آذربایجان‌غربی با اعلام آماده باش کامل ستاد مدیریت بحران استان گفت: با توجه به اخطار سازمان سازمان هواشناسی آذربایجان غربی، مبنی بر بارش شدید باران، تمامی اعضای شورای هماهنگی مدیریت بحران استان در حال آماده باش کامل هستند.

خطر از بیخ گوش بخشدار سیلوانا گذشت

ریباز میرزایی بخشدار سیلوانا با انتشار یک استوری در صفحه اینستاگرامی‌اش از بروز حادثه برای خود در جاده سیلوانا خبرداد که خوشبختانه بخیر گذشته است.

حادثه

بازگشایی گردنه قوشچی

بنا به اعلام رسانه‌ها، با تلاش راهداران استان، گردنه قوشچی بازگشایی شد و هم اکنون محور ارومیه سلماس حوالی گردنه قوشچی برای رانندگان فاقد زنجیر چرخ هم مساعد شد.

46

کد خبر 1243955

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 10 =