قلعه‌نویی: بیانیه نوشتن باشگاه ذوب‌آهن برایم قابل هضم نیست

امیر قلعه‌نویی درباره بازی فردای تیمش مقابل ذوب‌آهن صحبت کرد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ امیر قلعه نویی سرمربی سپاهان در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل ذوب آهن گفت: فکر می‌کنم فردا هشتمین تجربه من در داربی اصفهان است. این مسابقه همیشه بهترین فضا را داشته است؛ چه آن زمانی که ذوب آهن و سپاهان در کورس صدر جدول بودند چه بعدها و پارسال. همیشه فضای خوبی حاکم بوده است هم از نظر کیفیت و هم از نظر جو مسابقه. ولی متاسفانه یک سری بیانیه‌هایی داده شد که این فضا را تا حدودی با مشکل رو به رو کرد. من تعجب می‌کنم چرا دوستان ما در باشگاه ذوب آهن چنین حرکتی کردند. در صورتی که این یک مساله بین من و داوران بود و نه به باشگاه سپاهان و نه باشگاه ذوب آهن ربط داشت. من از آقای آذری سوال دارم. شما یک نمونه بیاورید مثل مسابقه‌ای که با یک سوت دو امتیاز از سپاهان گرفته بشود و یک امتیاز به رقیبش داده شود. تماشاچی و سرمربی و بهترین بازیکنش محروم شود. واقعیت این است که باید یک فضای خوبی درست کنیم. ما امسال برای حمایت از باشگاه خوب ذوب آهن در لیگ قهرمانان آسیا به ورزشگاه رفتیم. این بیانیه ذوب آهن برای من قابل هضم نیست ولی باید دنبال این باشیم که یک بازی خوب برگزار کنیم. تنها گلایه ما این است که زمان بازی خوب نیست. زمانی که باید حق ما را می‌دادند، به تیم دیگری دادند. وقتی که این رفتارها هست، دیگر نباید تیم‌های خودمان برای هم شاخ و شانه بکشند.

قلعه نویی ادامه داد: تا خودمان را پیدا کردیم آن داوری در بازی با تراکتور به وجود آمد. باز دوباره تا آمدیم شرایط خوبی پیدا کنیم این بیانیه را دادند. امیدوارم در سال نو این اتفاقات رخ ندهد و احترام‌ها حفظ بشود و از خود فوتبال لذت ببریم. دوست دارم در سال جدید من قلعه نویی مثل طبیعت نو بشوم. من هم اشتباهاتی داشته ام. امیدوارم در سال جدید آن‌ها را کنار بگذارم. اگر کسی از من ناراحتی دارد از او حلالیت می‌طلبم.

سرمربی سپاهان همچنین درباره فرق دربی اصفهان و دربی تهران گفت: تفاوتش در ابعاد مسابقه است که روی کیفیت بازی هم تاثیرگذار است. در این ۸ داربی که در اصفهان بوده ام فضای خوبی مشاهده کرده ام. با شناختی که از خودم و منصوریان دارم و با توجه به زمین خوب مسابقه بازی خوب و با کیفیت را مشاهده خواهیم کرد. سپاهان بیش از هر زمان دیگری نیاز به حمایت دارد. امیدوارم هواداران از بازی فردا استقبال بیشتری کنند. ما ۹ بازی داریم که ۵ بازی آن در اصفهان است. امیدوارم از این میزبانی‌ها نهایت استفاده را ببریم. هوادران سپاهان را تنها نگذارند. این تیم سپاهان از نظر بودجه تیم پنجم لیگ است. اسناد این هم موجود است. استقلال و پرسپولیس از لحاظ بودجه از ما بهتر هستند و مربی‌هایشان هم دو سه سال است که در این تیم‌ها حضور دارند. ولی ما تیمی هستیم که سال‌های قبل شرایط خوبی نداشتیم. اینجا فقط لطف خدا است که ما توانسته ایم در کورس قهرمانی قرار بگیریم. پس اینجا حمایت مردم از ما مهم است. من از بازیکنانم هم تشکر می‌کنم که واقعاً بیشتر از توانشان مایه می‌گذارند. ما برای بهتر شدن و رسیدن به رقبا باید دو سال زمان بگذاریم. ۵۰ درصد تیم ما تغییر کرده است. تیم ما الان فقط یک روز استراحت داشته است. اما بازیکنانم گلایه‌ای نکردند. ما به خاطر هوادارانمان می‌خواهیم آن چیزی که در توانمان است را انجام بدهیم.

41257

کد خبر 1244098

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 0 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 3
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • علی IR ۱۹:۱۶ - ۱۳۹۸/۰۱/۰۵
  1
  به ایشون چه ربطی داره که راجع به استقلال بزرگ و پرسپولیس حرف میزنه؟ کدام اسناد موجود است. ای کاش اسنادی که میگوید را منتشر کند. مربی هر تیمی بوده هر مقدار پول خواسته مدیران خرج کرده اند. چرا تلاش میکنه پشت بقیه تیم ها قایم بشه.
 • IR ۲۰:۳۶ - ۱۳۹۸/۰۱/۰۵
  2
  این نوچه مافیای عشق زرنگی هر جور شده باید منتش را بذاره و تیکه اش را بندازه و زمینه را برای باخت احتمالیش اماده کنه
 • IR ۱۰:۰۳ - ۱۳۹۸/۰۱/۰۶
  2
  مرزهای وقاحت وقتی جابجا شد که باشگاه سپاهان از بیانیه نویسی باشگاههای دیگه گلایه و قلعه نوعی صحبت از دستهای پشت پرده برای تغییر نتایج کنه