۰ نفر
۵ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۹:۴۵
احتمال شکسته شدن سدها صحت ندارد

ایلنا نوشت: معاون وزیر کشور احتمال شکسته شدن سدها در دو استان مرکزی و کرمانشاه را تکذیب کرد.

اسماعیل نجار در پاسخ به این سوال که شایعاتی در فضای مجازی مبنی بر احتمال شکسته شدن سدها در استان مرکزی و کرمانشاه منتشر شده است، آیا صحت دارد، گفت: چنین چیزی صحت ندارد و این شایعات تکذیب می‌شود.

وی همچنین ادامه داد: با توجه به وضعیت آب و هوا و هشدارهای سازمان هواشناسی مرخصی تمامی مسئولان دولتی لغو شده است و همه به محل خدمت خود برگشته‌اند و تمهیدات لازم با توجه به امکانات در مناطق مختلف کشور اندیشیده شده است.

معاون وزیر کشور و رییس سازمان مدیریت بحران کشور با اشاره به آمار کشته‌شدگان بر اثر وقوع سیل در مناطق مختلف کشور خاطرنشان کرد: تاکنون ۱۷ نفر بر اثر وقوع سیل در شیراز، یک نفر در منطقه سرپل ذهاب، دو نفر در گلستان و سه نفر نیز در استان مازندران جان خود را از دست داده‌اند البته یک نفر از سه فرد فوت شده در استان مازندران به دلیل ریزش کوه فوت شده است.

وی همچنین درباره آخرین وضعیت امداد رسانی در استان گلستان گفت: در حال حاضر تلاش می‌شود آب شهرستان آق قلا تخلیه و همچنین از ورود آب به شهر گمیشان جلوگیری شود. همچنین همه دستگاه‌ها پای کار آمده و تلاش می کنند سریع‌تر مسیری ایجاد تا آب این منطقه به دریای خزر تخلیه شود.

۴۲۴۲

کد خبر 1244120

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 6 =