‍ اعزام ۱۵ اکیپ فنی برق به پل‌دختر/ برقراری برق ۷۸ روستای شهرستان

جلسه مدیریت بحران شرکت برق با حضور مدیرعامل برق استان در شهرستان پلدختر بمنظور بررسی وضعیت برق شهرستان برگزار گردید.

به گزارش خبرآنلاین لرستان ،مدیر روابط عمومی شرکت توزیع برق لرستان گفت:  ۶۴ کیلومتر شبکه فشار متوسط (۲۰کیلوولت) و ۲۷ کیلومتر شبکه فشار ضعیف و ۲۹ دستگاه پست هوایی برق در اثر سیل تخریب شد.

مجید امرایی گفت: بهمین منظور به دستور فریدون خودنیا مدیر عامل برق استان جلسه مدیریت بحران در سریعترین زمان ممکن در برق شهرستان پلدختر برگزار گردید.

 این جلسه با حضور مدیرعامل ؛ اعضای ستاد بحران شرکت مدیر و کارکنان برق شهرستان پلدختر و روابط عمومی در دفتر مدیریت توزیع برق پلدختر برگزار گردید.

امرایی افزود: در این جلسه خودنیا مصوب نمود ۱۵ اکیپ از نیروهای اجرایی مدیریت برق شهرستانهای خرم آباد؛ کوهدشت؛دورود و رومشکان بعنوان نیروهای کمکی در اسرع وقت به پلدختر اعزام شدند.

وی افزود: ستاد بحران شرکت، کلیه نیروهای اجرایی شهرستان پلدختر  نیز بسیج و به اکیپ های کمکی افزوده و راهی مناطق سیل زده شهرستان شدند.

مدیرعامل شرکت توزیع برق لرستان در این خصوص گفت:  بر اساس آمار حاصله برق ۸۳ روستای شهرستان پلدختر قطع شده بودند که بلافاصله نیروهای اجرایی برای تامین برق آنها از روز دوشنبه وارد عمل شده و تا شامگاه سه شنبه ۷۸ روستا مجددا برقدار شدند.

فریدون خودنیا گفت: برق  ۱۲۰۰ خانوار در این سیل ویرانگر قطع شده بود که فقط ۵ روستا با ۶۵ خانوار بی برق هستند و با تلاش شبانه روزی نیروها ۷۸ روستا با ۱۱۳۵ خانوار برقدار گردیدند.

مهندس خودنیا خسارات وارده در حوزه مدیریت برق شهرستان پلدختر را ۱۵.۸ میلیارد تومان اعلام کرد و ابراز داشت:  ۶۴ کیلومتر شبکه فشار متوسط و ۲۷کیلومتر شبکه فشار ضعیف و ۲۹ دستگاه پست هوایی در این منطقه بطور کلی تخریب گردیده است

۴۶

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1244593

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =