ماجرای عکس‌برداری از رئیس کمیته امداد میان سیلاب گلستان چه بود؟

فارس نوشت: چند روزی است عکسی از فتاح،‌ رییس کمیته امداد که برای سرکشی به وضعیت سیل زدگان شمال کشور،‌ در بین مردم این منطقه حاضر شده بود پربحث شده است و هرکسی از منظر خود به آن می نگرد و تحلیلی ارائه می‌کند. اما روایت کسی که این تصاویر را به ثبت رسانده چیز دیگری است.

این روزها که بارش نزولات آسمانی زیاد شده و به علت عدم پیشگیری و مدیریت شرایط برای مردم عزیزمان در مناطق سیل زده به خصوص گلستان ناراحتی هایی رقم زده، طبیعتا مسئولین کشوری و لشگری بنابر تکلیف دینی و تعهد انقلابی در منطقه حضور یافتند.

یکی از این مسئولین رییس کمیته امداد مهندس فتاح بود که برای بازدید از مددجویان مناطق سیل زده آمده بود. در حین بازدید و بعد از مصاحبه با دوربین خبری صدا و سیما یکی از خبرنگاران خانم که نزدیک اقای فتاح بود دچار لغزش پا شد و اقای فتاح فوراً ایشان را کمک کردند که با دوربین زمین نخورد و من هم که دورتر بودم این تصاویر را ثبت کردم. اما همین عکس سوژه ای شد برای کسانی که اصل ماجرا را نمی دانستند.

ابتدا نمیخواستم این عکس ها را منتشر کنم ولی حالا که عکس ایشان برای برخی سوءتفاهم ایجاد کرده و از سوی برخی دیگر از رسانه ها مورد سوء استفاده قرار گرفت، واجب دانستم عکس ها را منتشر کنم.

60231

روایتی از یک عکس خاص از فتاح

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1245112

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 6 =