۰ نفر
۱۶ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۹:۵۰
۵۷۳ روستا در سطح لرستان برق دار شدند

معاون وزیر نیرو در امور برق و انرژی با حضور در لرستان و تلاش پیگیر ایشان برای بازسازی شبکه های تخریب شده در شهرستان های پلدختر و معمولان از اوایل صبح امروز پنجشنبه در پلدختر و تامین برق ساکنین این دو شهرستان خوشبختانه موفقیت های چشمگیری حاصل شد .

به گزارش خبرآنلاین لرستان، همایون حائری به همراه مهندس خودنیا مدیر عامل برق استان با تشکیل کارگروه بحران در مدیریت توزیع برق شهرستان پلدختر برنامه ریزی های لازم را جهت تسریع در امر برق رسانی انجام و اکیپ های اجرایی را تقسیم بندی و راهی مسیرهای مشخص شده نمودند .

پس از اقدامات فوق مهندس حائری و مهندس خودنیا مرتبا از اکیپ های عملیاتی بازدید و با همفکری و ایجاد انگیزه در بین این نیروها نتایج ارزشمندی را بشرح ذیل رقم زدند.

بیش از ۹۰ روستا بدون برق

آخرین وضعیت برق رسانی به مناطق سیل زده از مجموع ۶۷۰ روستای بدون برق ناشی از سیل تاکنون ۵۷۳ روستا برقدار شده روستاهای باقیمانده بدون برق ۹۷ روستاعملکرد امروز تامین برق ۱۲۳ روستا کلیه شهرها برقدار هستند

شهر پلدختر کاملا برقدار شد فقط یک ترانس خاموش دارد که آنهم بخاطر حجم انبوه گل و لای فعلا امکان برقدار شدن آن وجود ندارد تمامی فیدرهای قطع شده ناشی از سیل وصل شده اند

مقدار بار خاموشی های ۹۷ روستای باقیمانده ۱۲ مگاوات تعداد اکیپ های اجرایی از ۱۰۰ اکیپ به ۱۰۶  افزایش یافت .

۴۶

کد خبر 1247033

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 15 =