متهم به قتل ۳ عضو یک خانواده در شهرستان قیدار به اعدام محکوم شد

صادقی نیارکی ریس کل دادگستری استان زنجان با اعلام این خبر گفت: حکم اعدام متهم به قتل سه عضو یک خانواده در شهرستان قیدار که در بیست و چهارم بهمن ماه سال ۹۷ با آلت قتاله به قتل رسانده بود صادر شد.

به گزارش خبرآنلاین ریس کل دادگستری استان زنجان در ادامه تشریح کرد: نظر به حساسیت موضوع و آثار  روانی و اجتماعی موضوع  بر مردم منطقه  به محض دریافت گزارش قتل از مراجع انتظامی و دستور اینجانب  به دادستان شهرستان خدابنده مبنی بر انجام هرچه سریعتر تحقیقات پیرامون واقعه و پس از جمع آوری اطلاعات توسط حوزه قضایی محل وقوع قتل  و نظریه پزشکی قانونی و البته با شکایت اولیاء دم پرونده با دستور رسیدگی خارج از نوبت  مبنی بر رسیدگی در کمترین زمان به  شعبه یک کیفری استان ارجاع شد . 

وی خاطر نشان کرد : دستگاه قضایی در خصوص جرایمی که با نظم عمومی مردم ارتباط دارد کوتاه نخواهد آمد و با قاطعیت نسبت به اجرای عدالت و احکام اسلامی اقدام خواهد کرد، لذا در همین راستا پرونده مذکور در کمترین زمان رسیدگی و حکم صادر شد .

در پی اتهام متهم م .ح نسبت به قتل سه عضو یک خانواده در شهرستان قیدار و طی فرایند رسیدگی  ، متهم به سه بار قصاص نفس توسط اولیای دم محکوم شد که پرونده در مرحله تجدید نظر خواهی است  که پس از قطعیت حکم صادره اجرا خواهد شد

لازم به ذکر است  مقتولان زن و شوهر شصت و هشتاد ساله با فرزند مرد  معلول جسمی  ۴۵ ساله بوده . قاتل نیز  معتاد ۲۶ ساله  به هروئین و شیشه بوده و سابقه سرقت و ضرب وشتم داشته و با چوبدستی اقدام به قتل کرده است.
۴۶
کد خبر 1248008

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =