۰ نفر
۲۰ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۵
حمایت اتاق بازرگانی ایران از سپاه پاسداران

اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران با انتشار بیانیه‌ای در حمایت از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، اقدام اخیر دولت آمریکا در تحریم سپاه پاسداران را محکوم کرد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران در واکنش به اقدام اخیر ترامپ و آمریکا در قرار دادن نام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در لیست گروه‌های تروریستی، در حمایت از سپاه پاسداران بیانیه‌ای را صادر کرد. متن کامل بیانیه اتاق بازرگانی ایران به شرح زیر است:

اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران، اقدام اخیر دولت متخاصم آمریکا در تحریم سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران را محکوم می‌کند و آن را نشانه خشم دولت آمریکا از محقق نشدن اهداف تحریمی به ویژه در زمینه فلج کردن تجارت خارجی جمهوری اسلامی ایران می‌داند.

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به عنوان یک نیروی نظامی رسمی و قانونی در جمهوری اسلامی ایران همیشه نقش پررنگی در سرکوب گروه‌های تروریستی و حفظ امنیت و ثبات داخلی و منطقه‌ای داشته است.

پارلمان بخش‌خصوصی ایران که بارها به محکومیت تحریم‌ها علیه مردم شریف ایران پرداخته و تهدیدهای اقتصادی را ظالمانه دانسته است، قرار گرفتن نام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در لیست تحریم‌های ظالمانه را نیز بر خلاف موازین بین‌المللی می‌داند و بر این باور است که مردم ایران در مقابله با تحریم‌ها ثابت‌قدم‌تر خواهند شد.

حفظ امنیت برای هر کشوری در اولویت نخست قراردارد و ‌اصلی‌ترین پیش‌نیاز فعالیت اقتصادی و سرمایه‌گذاری است. مطمئناً سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در کنار سایر نیروهای امنیتی و نظامی کشورمان موفق شده‌اند، مرزهای این خاک مقدس را از گزند معاندان در امان نگه دارند.

۲۲۶۲۲۶

کد خبر 1248427

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 1 =