۱ نفر
۲۱ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۲
 باند سرقت «خواهران و عمه تیزدست» متلاشی شد

خبرگزاری صدا و سیما نوشت:دو خواهر که با عمه خود از تهران برای سرقت‌های تیزدستانه به مشهد آمده بودند، دستگیر شدند و تحقیقات از اعضای این باند برای کشف سرقت‌های انجام شده ادامه دارد.

 فرمانده انتظامی مشهد گفت: در پی گزارش سرقت‌های تیزدستانه از بانوان در مراکز تجاری شلوغ و اتوبوس‌های بی.آر.تی در شهر مشهد و اعلام شکایت مالباختگان، تحقیقات پلیسی در این زمینه آغاز شد.

سرهنگ اکبر آقابیگی اظهار کرد: تیم‌های دایره تجسس کلانتری بانوان مشهد در اجرای این ماموریت ضربتی با تقویت گشت‌های نامحسوس، به سه زن که در مقابل مراکز تجاری پرسه می‌زنند مشکوک شده و آن‌ها را تحت نظر قرار دادند.

وی ادامه داد: این سه زن در یک ایستگاه اتوبوس، محتویات کیف دستی خانمی را به سرقت بردند و با ورود به داخل یک مجتمع تجاری، کیف پول خانم دیگری را به سرقت برده و در حال فرار بودند که ماموران کلانتری بانوان آنها را دستگیر کردند.

آقابیگی با بیان اینکه این سه نفر متشکل از دو خواهر و عمه آنها است که سابقه کیفری دارد، افزود: متهم ردیف اول این پرونده پس از پنج سال تحمل حبس به دلیل سرقت، حدود دو ماه پیش از زندان آزاد شده بود و دخترش نیز در زندان است.

 تحقیقات از اعضای این باند برای کشف سرقت‌های انجام شده ادامه دارد.

46

کد خبر 1248684

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 5 =