۰ نفر
۲۲ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۲
بی‌برنامگی مدیران شهری در کنترل آب‌های سطحی خرم‌آباد

خرم اباد یکی از شهرهای آب خیز کشور است شهری که هم اکنون دارای بیش از چهار دریاچه زیبای شهری است اما متاسفانه بعلت نبود برنامه های مدون پایدار شاهد زیباسازی ، نورپرداری و یا درآمدزایی از آنها به نفع شهر، شهروندان و شهرداری نیستیم .

مبرهن است که اگر این حجم از این سرمایه خدادادی  در سایر شهرهای کشور وجود داشت قطعاً نقش بسزایی در زیبایی ، توسعه و درآمدزایی ایفا می کردند و با اجرای طرحهای مهندسی به بهترین تفریح گاههای شهری تبدیل می شدند.

اما با این حال که آب یکی از ظرفیت های بالقوه خرم اباد محسوب میشود  نه تنها استفاده ای در خور شان از وجود این سرمایه نمی کنیم بلکه این روزها به چالشی برای شهروندان تبدیل شده که جای تامل دارد و گله مندی های متعدد شهروندان خرم آبادی را بهمراه داشته است.

نارضایتی شهروندان از عدم کنترل آبهای سطحی

چندین روز است که حوالی میدان استانداری تا میدان شهدا و اطراف آن مملو از آبهای سطحی است که در خیابانها و پیاده رو ها در حال گذر است و باعث نارضایتی شدید عابرین و کسبه محل گردیده و باعث کندی تردد همشهریان و اختلال در رفت و آمد ها گردیده و روز به روز به حجم آن نیز افزوده میشود.

حال جای سوال است مدیران شهری چرا در این مورد اقدامی موثر انجام نمی دهند و همچنان این نعمت خداوندی به معضلی برای مرکز استان تبدیل شده!!

اعضای شورای شهر خرم آباد که برخواسته از رای مردم هستند تاکنون چه مصوباتی در خصوص سرمایه گذاری از آب و دریاچه ها داشته اند؟

متاسفانه شورای شهر خرم آباد در بیشتر موارد به هیچ وجه انتظارات مردم را برآورده نکرده و علاوه بر نارضایتی های زیاد نسبت به عملکرد آنها،پیگیری و اجرای برنامه های درازمدت اصولی و پایدار در این زمینه که مطالبه مهم مردمی می باشد را خواستار هستند.

به امید روزی که در خرم آباد شاهد تغییر و تحول اساسی عمران شهری باشیم.

46

کد خبر 1249020

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 5 =