امسال ۵۱ میلیارد تومان غرامت به کشاورزان پرداخت شد

از پانزدهم تا بیست و دوم فروردین ماه امسال بابت ۱۷ هزار و ۷۸۳ مورد بیمه ای، صندوق بیمه کشاورزی بیش از ۵۱۰ میلیارد ریال غرامت به بیمه گذاران پرداخت کرده است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین و به پایگاه اطلاع رسانی وزارت جهاد کشاورزی روابط عمومی صندوق بیمه کشاورزی، بابت ۴ هزار و ۳۵۲ مورد بیمه ای،بیش از ۳۶۰ میلیارد ریال غرامت به بیمه گذاران خوزستانی پرداخت شده است.

شایان ذکر است،اکیپ های تخصصی ارزیابی خسارات بیمه کشاورزی،بی درنگ پس از رویداد سیل اخیر در مناطق آسیب دیده ازسیل،حضور یافته و امر ارزیابی فنی خسارات راهمچنان ادامه می دهند.

علاوه برحضور عملیاتی تیم های فنی ارزیابی خسارت،برای نخستین بار درکشور،بابهره گیری از تصاویر ماهواره ای وفن آوری های نوین مبتنی بر (GIS) و همچنین سنجش از دور (RS)،سرعت ارزیابی ها،افزایش یافته وپرداخت غرامات نیز باجدیت ادامه دارد.

صندوق بیمه کشاورزی، با الگوی بیمه متمرکز (CoreInsurance) و با برخورداری از سامانه جامع و برخط بیمه کشاورزی دانش بنیان، در نهایت، سرعت، دقت و شفافیت، امکان راهبری و پایش تمامی تراکنش های مالی در سطح کشور را دارد و از این رو پرداخت غرامات در کوتاه ترین زمان انجام می شود.

بهره برداران بخش کشاورزی در طی سال، با مراجعه به نزدیک ترین شعبه بانک کشاورزی یا دفاترخدمات بیمه ای،نسبت به تهیه بیمه نامه اقدام تا در هنگام رخداد سیل، تگرگ، خشکسالی، سرما و یخبندان و بیماری های دام و طیور و زنبورعسل، در نخستین فرصت، خسارت آنان، پرداخت گردد.

۱۷۲۳۱

کد خبر 1249194

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 4 =