۰ نفر
۲۵ فروردین ۱۳۹۸ - ۰۸:۰۰
حمله یک برزیلی به عنوان آقای گلی

لوسیانو پریرا برای آقای گل شدن بسیار مشتاق است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ یکی از بهترین بازیکنان این هفته لیگ، لوسیانو پریرا مهاجم برزیلی فولاد خوزستان بود که با گل هایش در دربی اهواز، سه امتیاز را برای سرخ های خوزستان به ارمغان آورد. لوسیانو با این دو گل، حالا به 10 گل زده رسیده و امیدوار است در این فصل، بتواند به مبارزه برای رسیدن به عنوان آقای گلی ادامه بدهد.

این بازیکن در خصوص شرایطش در فولاد گفت: «شرایط بسیار خوبی دارم. در هفته های گذشته به لحاظ بدنی و روانی تا این حد آماده نبودم. دوست دارم در هر بازی گل بزنم و دیگر صبری برایم نمانده چون می خواهم آقای گل این فصل شوم.»

لوسیانو اضافه کرد: «از وقتی افشین قطبی سرمربی تیم شده، سرعت مان برای رسیدن به رده های بالای جدول بیشتر شده و راحت تر امتیاز می گیریم. در 11 بازی گذشته با قطبی توانستیم به 18 امتیاز برسیم و اگر بدشانسی ها سد راه مان نمی شد، حالا رتبه بهتری در جدول داشتیم. به هر حال در فوتبال نمی توان هیچ نتیجه ای را از قبل، پیش بینی کرد و هر اتفاقی ممکن است که رخ بدهد. ما نباید ناامید باشیم و با قدرت بیشتری به بازی های مان در این فصل ادامه می دهیم.»

این مهاجم بلندقامت برزیلی در نهایت گفت: «فولاد هواداران متعصبی دارد. بازیکنان و کادرفنی ما هم، باتجربه هستند و این فاکتورها در کنار هم به ما کمک خواهد کرد تا 5 بازی باقیمانده فصل را به خوبی پیشت سر بگذاریم. نه تسلیم می شویم و نه با یک پیروزی، از رسیدن به موفقیت های بیشتر، دست می کشیم. ما باید در این فصل، جایگاه خوبی به دست بیاوریم و برای رسیدن به یک هدف شیرین تا لحظات پایانی لیگ می جنگیم.»

254 251

کد خبر 1249827

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 9 =