اختصاص بخشی از حقوق کارکنان دبیرخانه کانون‌های مساجد چهارمحال و بختیاری به سیل‌زدگان کشور

مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد چهارمحال و بختیاری از اختصاص بخشی از حقوق کارکنان این دبیرخانه، به سیل زدگان کشور خبر داد و گفت: اعضای کانون های مساجد استان نیز در کمک رسانی به سیل زدگان همکاری دارند

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان چهارمحال وبختیاری ، محمدرضا مظاهری ضمن اعلام این خبر افزود: در پی وقوع سیل در نقاط مختلف کشور و ایجاد خسارت های زیاد به مردم، کارکنان دبیرخانه کانون های مساجد استان نیز به منظور کمک رسانی، بخشی از حقوق خود را به سیل زدگان کشور اختصاص دادند.

 مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد چهارمحال و بختیاری در ادامه افزود: اعضای کانون های فرهنگی هنری مساجد نیز از ابتدای وقوع سیل در استان های مختلف کشور آمادگی خود را برای کمک رسانی به سیل زدگان اعلام کردند.

 مظاهری ادامه داد: اعضای کانون های فرهنگی هنری مساجد چهارمحال و بختیاری به صورت داوطلبانه با حضور در مناطق سیل زده لرستان و خوزستان به سیل زدگان در هر زمینه ای خدمت رسانی می کنند.

وی ابراز کرد: جمع آوری کمک های نقدی و غیر نقدی و همکاری و مشارکت با سایر ارگان ها برای کمک رسانی به سل زدگان از دیگر اقدامات اعضای کانون های فرهنگی هنری مساجد استان است. 

مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه کمک به هم نوع، یک وظیفه انسانی است گفت: اعضای کانون های فرهنگی هنری مساجد استان با حضور در موکب های که در مناطق سیل زده ایجاد شده در کمک رسانی همکاری دارند.

مظاهری افزود: برگزاری برنامه های فرهنگی برای جوانان و نوجوانان، از دیگر اقدامات اعضای کانون های فرهنگی هنری چهارمحال و بختیاری در مناطق سیل زده کشور است.

۴۶

کد خبر 1250607

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 1 =