۴ نفر
۲۸ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۲
چه کسی ترامپ را برای جنگ با ایران حمایت می‌کند؟!

واقعا از حرف‌های سعید قاسمی شوکه شدم!

۳ پرده را می‌بینم:

یک: ببینید، ایشان راجع به جنگ بوسنی سخن می‌گوید! یعنی بین ۱۹۹۲ تا ۱۹۹۵! یعنی زمانی که سازمان تروریستی بین‌المللی در حال شکل‌گیری بود! پس از فروپاشی اتحاد شوروی و در زمان ریاست کلینتون، خاتمه اشغال روس‌ها در افغانستان و حاکمیت طالبان، با پرچم‌های سپید! یعنی زمانی که پای القاعده در حال بیرون گذاشته شدن از غرب آسیا بود!

دو: ۲۰۰۱، یازده سپتامبر! القاعده رسماً مسئولیت حملات به آمریکا را می‌پذیرد و جنگ علیه آمریکا را اعلام می‌کند، بوش پسر، جنگ علیه تروریسم را اعلام می‌کند، اما ابزار قانونی لازم برای جنگ علیه تروریسم را ندارد! لذا قانونی درست می‌شود که «به رییس جمهور آمریکا اجازه می‌دهد که هر نیروی تروریستی و وابسته و حامی تروریسم را» بدون محوز کنگره به جنگ بطلبد! «قانون مجوز آغاز جنگ، بدون مجوز کنگره، به دلیل شناسایی دشمن تروریستی!»

سه: کار ایران و آمریکا بالا می‌گیرد! ترامپ وارد کاخ سفید می‌شود. از برجام خارج می‌شود. تحریم‌های همه جانبه را علیه ایران احیاء می‌کند! کنگره احساس خطر می‌کند و مصوبه‌ای می‌گذارند که جنگ با ایران، نیاز به مجوز ویژه داشته باشد! دست کاخ سفید در پوست گردو گذاشته می‌شود!

ناگهان اما ترامپ با فرمانی، سپاه را نیروی تروریستی قلمداد می‌کند، و کنگره آن را تایید می‌کند! هنوز اما قانون لزوم مجوز خاص برای جنگ با ایران، موجود است!

در این لحظه شخصی که از مدت‌ها قبل، در تبلیغات خاص رسانه‌ای، «از فرماندهان سپاه» معرفی شده!، در مقابل دوربین ایرانی، اعتراف می‌کند، «سپاه زیر پوشش هلال سرخ، در دهه نود میلادی با همکاری القاعده به طور مشترک، به نیروهای تروریستی آموزش می‌داد، و آنها را در گردان‌هایی مثل حمزه سیدالشهداء، سازماندهی می‌کرد»؟!

نتیجه: کار ترامپ بسیار راحت شد، به استناد قانون جنگ بدون مجوز با نیروی تروریستی مصوب سال ۲۰۰۱ آمریکا، دولت ترامپ برای آغاز جنگ با ایران، نیازی به مجوز کنگره ندارد!
اینک یک نفر بگوید، سعید قاسمی از سوی کدام مرجع، ماموریت یافت تا کار آمریکا را برای آغاز جنگ با ایران، زیر چتر قانون ۲۰۰۱، تسهیل کند و اتهام کذب ترامپ به سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را، مستند کند؟!

کد خبر 1251007

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 2 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 10
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 8
 • محمد IR ۱۲:۲۲ - ۱۳۹۸/۰۱/۲۸
  0 0
  مشکل این آقا این است که زیاد حرف میزند... حرف زدن را دوست دارد؛ دلش میخواهد توی رسانه ها باشد, خوشش می آید... محدودیت اخلاقی هم ندارد و ظاهرا به دینی پایبند است که تهمت و دروغ را مجاز می داند... از قضا این دفعه زده توی برجک دوستانش... پیش می آید اشکال ندارد... وقتی سر قضیه استخر فرح همین دوستانش برایش هورا کشیدند, شاید باید فکر اینجایش را می کردند...
 • IR ۱۲:۳۲ - ۱۳۹۸/۰۱/۲۸
  0 0
  تو این مملکت مردی پیدا نمیشه دهان این مردک بیهوده گو رو ببنده ؟!!!!!!!!!
 • IR ۱۲:۳۷ - ۱۳۹۸/۰۱/۲۸
  0 0
  تا امثال این آدما توی این مملکت هر حرفی می خوان میزنن و کم مونده ادعای خدایی هم بکنن نیازی به دشمنی مثه ترامپ نداریم
 • IR ۱۲:۴۰ - ۱۳۹۸/۰۱/۲۸
  0 0
  چوب خدا صدا نداره اما وقتی هم بزنه دوا نداره . عاقبت همه ی تهمتهای ناروایی که به این و اون زد به شکل یاوه از دهانش بیرون اومد و عاقبت تاوان همه ی اینها رو میده
 • IR ۱۳:۱۴ - ۱۳۹۸/۰۱/۲۸
  0 0
  سلام ضمن احترام به نویسنده محترم اما واقعا تاکنون سرویس های امنیتی غرب بی کار بودن و فقط منتظر اظهار نظر قاسمی مانده بودند و اگر این ادعاها واقعی باشد از این مسئله آگاه نبودند.این اظهار نظر ساده سازی مسئله و نادیده گرفتن طرف مقابل است
 • US ۱۵:۲۹ - ۱۳۹۸/۰۱/۲۸
  0 0
  اینها نفوذیها هستند آمدهند تو کار
 • IR ۱۵:۵۸ - ۱۳۹۸/۰۱/۲۸
  0 0
  شما هم داری زیادی تند میری ... آمریکا هر وقت تصمیم به جنگ بگیره هزار جور مجوز درست میکنه .... بعدش سالها بعد از اینکه کارش تموم شد میگه ببخشید اشتباه شده بود ... نیازی به سخنان امثال این آقا هم نداره .... البته بنده هم چون جنابعالی بسیار متاسفم از اینکه اینگونه افراد متاسفانه حرف نزدن را یاد نگرفته اند .
 • IR ۱۷:۳۱ - ۱۳۹۸/۰۱/۲۸
  0 0
  بهتره اول بگویید چطور ان نهاد مصاحبه کننده این مصاحبه خلاف امنیت ملی را پخش کرده ثانینا چرا با این افراد برخورد نمی شود
 • binam IR ۱۷:۴۲ - ۱۳۹۸/۰۱/۲۸
  0 0
  آمریکا جرات نداره با دم شیر بازی کنه
 • علی IR ۱۷:۴۹ - ۱۳۹۸/۰۱/۳۱
  0 0
  و از آن بدتر اینکه هیچ کس هم به خاطر این پاس گل از این آقا شکایت نمی کند و تریبون های خطرناک را از ایشان و امسال ایشان نمیگیرند