تدابیر ویژه شرکت گاز لرستان در وصل گاز شهرها و روستاهای لرستان

مدیر عامل شرکت گاز لرستان با بیان اینکه بحران سیل اخیر، آزمونی بود تا توانمندی‌های این شرکت در معرض آزمایش قرار گیرد از سرعت عمل کارکنان قدردانی نمود.

به گزارش خبرآنلاین لرستان ، غلامرضا لطفعلیان گفت : عملکرد خوب شرکت گاز لرستان در وصل گاز سریع شهرها و روستاهای قطع گاز شده مرهون آمادگی این شرکت بود که با برنامه ریزی حاصل شده است.

وی افزود : در حالیکه از قبل برای بدترین شرایط تمهیدات لازم لحاظ شده بود از نخستین ساعات روز سیزدهم فروردین تلاش‌ها برای وصل گاز شهرها و روستاهای صدمه دیده آغاز شد.

لطفعلیان خاطرنشان کرد : سیل موجب قطع گاز ۳ شهر دوره ، معمولان و پلدختر شد و ۱۶۷ روستای این ۳ شهر و همچنین گاز ۲ روستای شهر دورود و ۴ روستای شهر نورآباد شد.

برقراری گاز چندین روستا در ۴ ساعت

مدیر عامل شرکت گاز لرستان افزود : گاز ۲ روستای شهر دورود و ۴ روستای شهر نورآباد طی کمتر از ۴ ساعت وصل شد و عملیات وصل گاز شهرهای دوره، ویسیان و پلدختر نیز آغاز شد.

وی با بیان اینکه گاز شهر پلدختر اواسط ظهر روز چهاردهم فروردین و ظرف ۲۴ ساعت وصل شد افزود : با توجه به اینکه از قبل پیش بینی چنین حالتی صورت گرفته بود تجهیزات لازم به شهر پلدختر انتقال داده شده بود.

لطفعلیان افزود : با توجه به اینکه راههای ورودی و خروجی شهر معمولان تخریب شده و از بین رفته بود کارکنان این شرکت تنها با امکانات موجود و بدون هیچ نیروی کمکی توانستند ظرف کمتر از ۳۶ ساعت گاز شهر و ۳۲ روستا را وصل نمایند.

آسیب به ۵۵ روستا در چگنی

مدیر عامل شرکت گاز لرستان خاطرنشان کرد گاز شهر چگنی و ۵۵ روستا نیز که در سیل صدمه دیده بود به سرعت و ظرف کمتر از ۳۰ ساعت وصل گردید.

وی افزود : سرعت عمل و راهکارهایی که بکار گرفته شد، به اذعان مدیران ارشد شرکت ملی گاز ایران راهکارهایی خاص و ویژه بود که می تواند الگویی برای سایر شرکت‌ها باشد.

لطفعلیان از تلاشهای کارکنان خدوم و ایثارگر شرکت گاز لرستان قدردانی نمود.

۴۶

کد خبر 1251061

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 2 =