مدیری که با تراکتور دانش‌آموزان را به مدرسه می‌رساند/ عکس

ایرنا نوشت: مدیر مدرسه روستای یکه صعود شهرستان راز و جرگلان خراسان شمالی چند هفته ای است که دانش آموزان را با تراکتور خود از جریان سیلابی رودخانه عبور می دهد و به مدرسه می رساند.

هادی درخشان رهدف از این اقدام خود را احساس مسئولیت در برابر مردم و دانش آموزان این خطه دانست.
وی گفت: در روستای حسن آباد بخش جرگلان زندگی می کنم و هر روز باید از رودخانه عبور کنم تا به مدرسه برسم و در عین حال 30 دانش آموز این روستا را هم به مدرسه می رسانم.
درخشان گفت: اگر رود سیلابی نباشد می توانیم از آن بگذریم اما هنگامی که آب بالا بیاید بهترین وسیله نقلیه برای تردد تراکتور است.
وی افزود: فراهم بودن شرایط تحصیل برای همه دانش آموزان از آرزوهای من است و دوست دارم همه بچه های این منطقه تحصیل کنند و در آینده به توسعه این شهرستان محروم کمک کنند.
این مدیر مدرسه روستای نوار مرزی خراسان شمالی افزود: مهم ترین دلیلی که تراکتور خریدم نبود راه تردد مناسب برای رفت و آمد به مدرسه بود؛ در واقع در کنار دیگر استفاده ها از تراکتور،
رفت و آمد دانش آموزان اهمیت زیادی برای من دارد.
وی با بیان این که تردد دانش آموزان از مسیر رودخانه مخاطره آمیز است، افزود: از این که در هنگام افزایش ارتفاع آب دانش آموزان را خودم به مدرسه می برم راضی هستم و همچنین خیالم هم آسوده است که مراقب کودکان و دانش آموزان هستم.
شهرستان 70 هزار نفری راز و جرگلان به مرکزیت شهر راز در 120 کیلومتری شمال بجنورد و در مجاورت مرز ترکمنستان قرار دارد.
بارندگی ها و وقوع سیلاب در نوروز امسال به این شهرستان حدود 2 هزار میلیارد ریال خسارت وارد کرده است.
 

۴۲۴۲

کد خبر 1251138

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 6 =